Chcesz więcej takich materiałów? Skomentuj. Udostępnij. Podeślij znajomym. Twoja aktywność to paliwo dla lokalnych informacji.
Miło nam poinformować, że zawodnicy z II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie zajęli czołowe miejsca.
- Piotr Karczewski z kl. II A - II miejsce
- Aleksandra Zgierska z kl. IV K - III miejsce
- Magdalena Lipska z kl. II A - V-VI miejsce
Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy i pamiątkowe koszulki. Gratulujemy!!!
Opiekunem zawodników była p. Małgorzata Czarniecka.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.