77
reklama w Lubartowie
13:00 · 18 grudnia 2018 przez Redakcja

Finansowe nagrody dla urzędników z lubartowskiego ratusza

O wysokość nagród przyznanych pracownikom lubartowskiego ratusza przez ustępującego Burmistrza zapytała na początku grudnia fundacja Miasto Obywatelskie Lubartów.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Jak dowiadujemy się z udzielonej wnioskodawcom odpowiedzi, w ostatnim kwartale br. nagrody dla pracowników Urzędu Miasta Lubartów wyniosły od 1000 do 6000 zł.

nie wnikamy w ocenę pracy urzędników. O personalia chodzi wyłącznie dla jawności życia publicznego i mamy do tego prawo. Ale mamy też prawo i obowiązek uświadamiać: Drodzy mieszkańcy, to Wy wypłaciliście te nagrody i macie prawo wiedzieć o swojej szczodrości. - czytamy na facebookowym profilu fundacji, która zwróciła się o informacje do UM.

W przypadku osób, które sprawują funkcje publiczne poznać mogliśmy dokładne kwoty i nazwiska nagrodzonych osób. W pozostałych przypadkach są to kwoty lub zakresy kwot dla poszczególnych stanowisk.

obrazek obrazek
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca biurowa

Firma produkująca okna drewniane zatrudni osobę do biura w Lubartowie. Zakres obowiązków: - obsługa korespondencji oraz nadzór nad jej obiegiem, - opisywanie faktur, wprowadzanie do...

Oferuję usługi

PRACE REMONTOWE I WYKOŃCZENIA

Jesteśmy firmą budowlaną. Specjalizujemy się w pracach szpachlarskich i malarskich oraz zabudowie karton gips. Prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego agregatu. Naszym atutem jest...

Oferuję usługi

Remonty wykończenia wnętrz

Doświadczenie w branży remontowej pomoc w doborze odpowiednich materiałów potrzebnych do remontu Państwa mieszkań i domów. Posiadam niezbędną wiedzę opartą o szkolenia producentów... cena: 1 zł

Nieruchomości

Wynajmę pokój w Lubartowie

Pokój jest w domu parterowym dwupokojowym. Drugi pokój wynajmuje lokator. W domu jest przedpokój, łazienka, kuchnia. Nie odpisuje na SMS.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.339 sek. (39)

inne serwisy: Leczna24.pl