Chcesz więcej takich materiałów? Skomentuj. Udostępnij. Podeślij znajomym. Twoja aktywność to paliwo dla lokalnych informacji.
Była to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas razem, z dala od szkolnego pośpiechu, w atmosferze radości, integracji i aktywnego wypoczynku.
W programie przewidziano liczne atrakcje, które pozwoliły każdemu znaleźć coś dla siebie:
- gry i zabawy integracyjne,
- tańce i animacje ruchowe,
- mecze siatkówki i aktywności sportowe,
- wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek,
- wspaniałe miejsce nad Wieprzem, które dodało wydarzeniu energii i wyjątkowego charakteru.
Tegoroczny Dzień Dziecka był świętem wspólnoty, współpracy i dobrej zabawy — moment, w którym mogliśmy cieszyć się swoją obecnością, wzmacniać relacje i budować pozytywne wspomnienia.
Wydarzenie zorganizowali: Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Przyjaciół II LO PETRUS. Dziękujemy za ich zaangażowanie i troskę o rozwój naszej szkolnej społeczności.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.