15 maja w Warszawie odbył się finał XI edycji Akademii Przedsiębiorczości SGGW. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IB – Iga Majcher, Martyna Zarzeka oraz Katarzyna Góźdź. Miło nam poinformować, że Iga Majcher osiągnęła ogromny sukces, zdobywając indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Szybszy dostęp do lokalnych informacji!
Zainstaluj naszą aplikację i miej newsy zawsze pod ręką