💬 Masz coś do dodania? Lokalne tematy najlepiej znają lokalni mieszkańcy.
Koncert otworzył burmistrz Ostrowa - Józef Gruszczyk. Kierownik zespołu - Bronisława Kubeluk powitała zaproszonych gości, sponsorów uroczystości, zespoły a także licznie zgromadzoną społeczność lokalną. W koncercie wzięli udział - Agnieszka Budzyńska, Ewa Malinowska, grupa wokalna "Tremolo", grupa wokalna ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie Lubelskim, Zespół Wokalny "Kaznowianki", Zespół Śpiewaczy "Brzeźniczanki" z Brzeźnicy Bychawskiej, Zespół Śpiewaczy "Górczanki" z Górki Lubartowskiej, Zespół Śpiewaczy z Talczyna, Zespół Śpiewaczy z Krępy, Zespół Śpiewaczy "Ostrowianki" z Ostrówka, Zespół Śpiewaczy z Górki Kockiej, Zespół Śpiewaczy z Ułęża oraz gospodynie Koncertu "Ostrowianki - Polesianki".
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki a także słodkości. Na zakończenie wszyscy odśpiewali Rotę po czym udali się na poczęstunek do Domu Strażaka przygotowany przez organizatorów imprezy.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.