181 online
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
15:40 · 9 października 2015 przez Redakcja

Rusza Budżet Obywatelski w Lubartowie

Burmistrz Janusz Bodziacki ogłosił dziś przystąpienie do konsultacji społecznych z mieszkańcami Lubartowa dotyczącymi Budżetu Obywatelskiego.

           Zapisz się do newslettera

Już od 26 października będzie można składać swoje wnioski do budżetu obywatelskiego na przyszły rok.

Kwota, którą radni zgodzili się przeznaczyć na wydatki objęte Budżetem Obywatelskim to 735 tys. złotych. Zgłaszane mogą być projekty inwestycyjne jak i nieinwestycyjne dotyczące zadań własnych Gminy Miasta Lubartów.

Spotkanie informacyjne na temat Budżetu Obywatelskiego odbędzie się 19 października 2015 r. o godzinie 16:00 w siedzibie Lubartowskiego Ośrodka Kultury (kino "Lewart").

Swoje propozycje zadań do budżetu obywatelskiego można będzie składać od 26 października do 27 listopada. Następnie to sami mieszkańcy spośród propozycji wybiorą te, które będę realizowane w przyszłym roku.

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim na stronie: http://lubartow.pl/informator/102197/budzet_obywatelski/

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Spedytor krajowy

Zatrudnimy osobę na stanowisko spedytor krajowy/ pomoc biurowa. Osoby tylko z doświadczeniem w branży transportu i logistyki. Oferujemy umowę o prace na pełny etat.

Oferuję usługi

Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne. Tel: 607 660 433

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię Stolarza

Firma zajmująca się produkcją okien drewnianych zatrudni osobę na stanowisku stolarza. Nasze wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku wykształcenie jako stolarz (mile widziane)...

Dam pracę / zlecenie

Pracownik sklepu internetowego

Poszukujemy pracownika do sklepu internetowego z branży wędkarskiej. Do zadań pracownika będzie należała: - obsługa sklepu internetowego (przygotowywanie i aktualizacja ofert na Allegro,...

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.248 sek. (40)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO