110

reklama Lubartów
fot. Radosław Czarnecki
23:39 · 29 kwietnia 2018 przez Redakcja

Ogromny pożar na składowisku opon

W niedzielę późnym wieczorem, ok. 23:20 zapaliły się opony na składowisku przy wytwórni mas bitumicznych. Nad okolicą widać dużą łunę, daje się wyczuć swąd palonych opon. Z ogniem walczy wiele zastępów straży pożarnej.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Składowisko objęte pożarem znajduje się przy drodze łączącej Chlewiska z Sernikami. W bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zdarzenia znajduje się wytwórnia mas bitumicznych PRD Lubartów.

Z ogniem walczy wiele zastępów straży pożarnej. Oprócz JRG w Lubartowie, na miejscu działają zastępy OSP z terenu powiatu. Do akcji zadysponowano także zastępy straży z terenu województwa lubelskiego.

Do walki z żywiołem konieczne będzie zaangażowanie bardzo dużej ilości wody, dlatego na miejsce zdarzenia zadysponowano samochody gaśnicze o największej pojemności zbiorników na wodę, w tym samochód - cysternę z Kamionki, Parczewa, Świdnika i Lublina.

Gaszenie pożarów składowisk opon należy do jednych z najtrudniejszych akcji gaśniczych, wymaga zaangażowania wielu sił i środków. Działania na miejscu zdarzenia z pewnością potrwają wiele godzin.

Droga Serniki - Chlewiska jest zablokowana. Dokładniejsze informacje o zdarzeniu przedstawimy w poniedziałek. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Dziękujemy za sygnał!

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 30

Udostępnij:
autor / dodał:
Redakcja

Ogłoszenia Lubartów

 • Oferuję usługi
  USŁUGI KSIĘGOWE
  Zapraszam do skorzystania z usług biura rachunkowego SOWA Biuro Rachunkowe Monika Sowa. W ramach usług oferujemy rozliczanie m.in: - pełnej księgowości - ksiąg podatkowych - ryczałtu ewidencjonowanego - transakcji zagranicznych - rozliczanie deklaracji podatkowych i ZUS -rozliczanie pr...
 • Oferuję usługi
  Peleton - Serwis Rowerowy
  Peleton to nowy mobilny serwis rowerowy, który świadczy swoje usługi na terenie miasta Lublin i okolicy. Nasze wieloletnie zamiłowanie do rowerów spowodowało, że zajęliśmy się nimi na poważnie, tak aby sprostać wymaganiom każdego użytkownika jednośladów. W dzisiejszych czasach każdy...
 • Dam pracę / zlecenie
  Stolarz, pomocnik stolarza
  Firma produkująca domy z bali zatrudni stolarzy oraz pomocników stolarzy. Praca w Lubartowie . Więcej informacji udziel telefonicznie. Nie odpowiadamy na smsy i e-maile.
 • Dam pracę / zlecenie
  Quality Manager
  Jesteśmy firmą działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Lubartowie. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager. ?? Do twoich obowiązków będzie należeć: - tworzenie dokumentacji, pisanie planów kontroli i i...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

110 osób na stronie