157 online
dodaj reklamę w tym miejscu

AUTOGRAFIA

3 marca godz. 00:00

Muzeum Ziemi Lubartowskiej
ul. Kościuszki 28

AUTOGRAFIA - to cykl fotografii składający się z portretów i autoportretów, które stworzyłyśmy w przeciągu ostatniego roku. Prace powstały w codziennych sytuacjach oraz studiu fotograficznym, gdzie pracowałyśmy nad sposobem oświetlenia, poszukiwałyśmy ciekawych form i układów. Wszystkie te zabiegi służyły analizie modela. Autoportrety to efekt inspiracji sobą i zastanym otoczeniem, to próba oddania nastroju, stanu psychicznego, zgłębienia prawdy o sobie. Dzięki temu medium możemy wyrażać uczucia, wrażenia, zamieniać emocje w sztukę. Wspólne fotografowanie było dla nas ciekawym i ekscytującym doświadczeniem. Dziś możemy opowiedzieć światu o sobie. Autografia to nasz fotograficzny odcisk palca, nasz podpis, próba artystycznego określenia tego jak rozumiemy autokreacyjną fotografię.

Anna Jakoniuk - architekt, ilustratorka, rysowniczka, grafik z długoletnim doświadczeniem w agencjach reklamowych i wydawnictwach, autorka plakatów, ilustracji książkowych. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Swoje prace prezentuje w sieci na autorskim profilu fb "Ania Jakoniuk ilustracje", oraz platformie Behance. Na koncie ma liczne wystawy autorskie na terenie całego kraju. Prace sprzedaje w Polsce i za granicą głównie w Szwajcarii i USA. Autorka popularnego cyklu "Olimpijki"- ikony polskiego sportu. Pasjonatka fotografii, w tym technik szlachetnych. Prywatnie miłośniczka motoryzacji i wyczynowej jazdy na rowerze. Serce dzieli między Bieszczady i Podlasie.
"Fotografia jest jednym ze sposobów mojej komunikacji ze światem. To niesamowita możliwość pokazywania tego, co niewidzialne, nieoczywiste. Jednym zdjęciem mogę przekazać więcej niż setką słów. Fotografia to zarówno prawda i magia. Prawda, bo pokazuje ludzi i miejsca takimi, jakimi są. Magia, bo właśnie aparat fotograficzny wydobywa z nich to, o czym często nawet sami nie wiedzą."
Katarzyna Lenarciak - dyplomowana artysta plastyk. Swoje prace malarskie i graficzne prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju oraz rodzinnym Lubartowie. Zawodowo zajmuje się grafiką reklamową i użytkową, jest autorką min. logo naszego miasta. Na co dzień mama dwójki dzieci, wdzięczna swojemu mężowi za cierpliwość w realizowaniu swojej pasji. Od lat interesuje się fotografią, dla której zamieniła ołówek i pędzel na aparat. Fotografia jest dla niej formą autokreacji, uwielbia eksperymentować, bawić się światłem, poszukiwać nowych środków wyrazu.

plakat

udostępnij:

Zobacz wszystkie wydarzenia

2023-01-09 dodał: Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Polecamy

plakat:
plakat AUTOGRAFIA plakat:
plakat Bitwa pod Lubartowem - pierwsza potyczka Powstania Styczniowego

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Brukarz

Zatrudnię brukarza z doświadczeniem lub do przyuczenia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Nieruchomości

Wynajmę Lokal Usługowy 200 m2 80+120

Lokal usługowy w centrum gminy Serniki dwa 80m2+120m2 cena: 4500 zł

Oferuję usługi

Niania na godziny w Lubartowie

Jedyna niania na godziny w Lubartowie! Zadzwoń, jeśli potrzebujesz niani na zbliżające się: - wesele, - wieczorne wyjście, - imprezy okolicznościowe. Oferuję: - opiekę nad Twoim...

Oferuję usługi

Fotobudka 360 Lubartów

Fotobudka 360 to najmodniejsza forma imprezowej atrakcji w dobie TikToka, Facebooka oraz Instagrama. Spraw aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo i wynieśli niezapomnianą pamiątkę w formie... cena: 1000 zł

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.080 sek. (18)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO