69
dodaj reklamę na Lubartow24.pl

Sesja Rady Gminy Lubartów

25 listopada godz. 10:00

Urząd Gminy w Lubartowie
ul. Lubelska 18A

1. Otwarcie Sesji.
2. Stwierdzenie kworum.
3. Zatwierdzenie porządku obrad.
4. Przyjęcie protokołu z XXXV Sesji Rady Gminy Lubartów.
5. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym.
6. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Lubartów na lata 2021-2030.
7. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wskazania przedstawicieli Rady Gminy Lubartów do Komitetu Rewitalizacji Gminy Lubartów.
8. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta przyjmowanej do obliczenia podatku rolnego na 2023 r.
9. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na terenie Gminy Lubartów na rok 2023.
10. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych na rok 2023.
11. Rozpatrzenie projektu i podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad odpłatności oraz ustalenia zasad uczestnictwa w ośrodku wsparcia w postaci klubu samopomocy pod nazwą Klub Seniora.
12. Przyjęcie Obwieszczenia w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie określenia zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin dla nauczycieli, którym powierzono stanowiska kierownicze w szkołach zespołach oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin logopedów, pedagogów, psychologów, doradców zawodowych oraz nauczycieli
przedszkoli i placówek przedszkolnych pracujących z grupami obejmującymi dzieci 6-letnie i dzieci młodsze w placówkach prowadzonych przez Gminę Lubartów.
13. Informacja Wójta Gminy Lubartów oraz Przewodniczącego Rady Gminy Lubartów o złożonych oświadczeniach majątkowych za 2021 rok.
14. Wolne wnioski i zapytania.
15. Zamknięcie Sesji.

Projekty uchwał: https://uglubartow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=343&p1=szczegoly&p2=1814061

udostępnij:

Zobacz wszystkie wydarzenia

2022-11-18 dodał: Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
dodaj reklamę w tym miejscu
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Polecamy

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

MAGAZYNIER SKLEP INTERNETOWY

Praca dla mężczyzn. Obowiązki: - przygotowanie produktów do wysyłki - pakowanie przesyłek - prace porządkowe w magazynie Praca od poniedziałku do piątku Miejsce pracy:...

Oferuję usługi

Fotobudka 360 Lubartów

Fotobudka 360 to najmodniejsza forma imprezowej atrakcji w dobie TikToka, Facebooka oraz Instagrama. Spraw aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo i wynieśli niezapomnianą pamiątkę w formie... cena: 1000 zł

Oferuję usługi

Budowa domów, remonty

Budowa domów w technologii tradycyjnej jak i w konstrukcji szkieletowej - drewnianej. Domki jednorodzinne, dzialkowe, letniskowe, budynki użyteczności publicznej jak i budynki...

Nieruchomości

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA

wynajmę mieszkanie 54m2 dwa pokoje ,kuchnia i łazienka, pierwsze piętro .Mieszkanie z widokiem na park i pałac Sanguszków . mieszkanie bardzo przestronne ciepłe i bardzo słoneczne ,więcej...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.068 sek. (10)

inne serwisy: Leczna24.pl