104

reklama Lubartów

KOMUNIKACJA MIEJSKA W LUBARTOWIE

ROZKŁAD JAZDY


Rozkład obowiązuje w dni powszednie (od poniedziałku do piątku).


02 Hutnicza / Kierunek Centrum 05:20 07:00 08:29 10:29 13:30 15:30 17:10 19:00
PKP ul. Kolejowa / DW. PKP 05:21 07:01 08:31 10:31 13:31 15:31 17:11 19:01
1578L/02 ul. Powstańców Warszawy 05:22 07:02 08:32 10:32 13:32 15:32 17:12 19:02
4 ul. Cicha / Spółdzielnia Mieszkaniowa 05:24 07:04 08:34 10:34 13:34 15:34 17:14 19:04
6 ul. 1 Maja / Topaz 05:26 07:06 08:36 10:36 13:36 15:36 17:16 19:06
8 ul. Piaskowa / ul. 1 Maja 05:27 07:07 08:37 10:37 13:37 15:37 17:17 19:07
10 ul. Łąkowa / ul. Piaskowa 05:28 07:08 08:38 10:38 13:38 15:38 17:18 19:08
12 ul. Łąkowa / Szpital 05:29 07:09 08:39 10:39 13:39 15:39 17:19 19:09
53 ul. Cicha / Policja 05:30 07:10 08:40 10:40 13:40 15:40 17:20 19:10
05 ul. Lubelska / przy ul. Mickiewicza 05:31 07:11 08:41 10:41 13:41 15:41 17:21 19:11
14 ul. Partyzancka / PEC 05:33 07:13 08:43 10:43 13:43 15:43 17:23 19:13
16 ul. Farna / Targ 05:34 07:14 08:44 10:44 13:44 15:44 17:24 19:14
1579L/02 ul. Szaniawskiego 05:36 07:16 08:46 10:46 13:46 15:46 17:26 19:16
1545L/17 Aleje Tysiąclecia 05:38 07:18 08:48 10:48 13:48 15:48 17:28 19:18
1545L/15 ul. Nowodworska 05:39 07:19 08:49 10:49 13:49 15:49 17:29 19:19
1528L/0S ul. Lipowa III 05:42 07:22 08:52 10:52 13:52 15:52 17:32 19:22
1528L/03 ul. Lipowa II 05:43 07:23 08:53 10:53 13:53 15:53 17:33 19:23
15281/01 ul. Lipowa I 05:44 07:24 08:54 10:54 13:54 15:54 17:34 19:24
18 ul. Chopina / I LO 05:45 07:25 08:55 10:55 13:55 15:55 17:35 19:25
20 ul. K.Jadwigi / Al.Zwycięstwa 05:48 07:28 08:58 10:58 13:58 15:58 17:38 19:28
22 ul. Mieszka I / ul. Leśna 05:50 07:30 09:00 11:00 14:00 16:00 17:40 19:30
1539L/27 ul. Kopernika II 05:52 07:32 09:02 11:02 14:02 16:02 17:42 19:32
24 ul. Polesie / ul. Kawalerzystów 05:53 07:33 09:03 11:03 14:03 16:03 17:43 19:33
26 ul. Polesie / ul. Lotników 05:54 07:34 09:04 11:04 14:04 16:04 17:44 19:34
28 ul. Kosmonautów / SP 4 05:55 07:35 09:05 11:05 14:05 16:05 17:45 19:35
1539L/25 Lisów V / Kościół 05:56 07:36 09:06 11:06 14:06 16:06 17:46 19:36

1539L/25 Lisów V / Kościół 04:40 06:00 07:40 09:20 14:30 16:20 18:00 19:40
33 ul. Kosmonautów / SP 4 04:41 06:01 07:41 09:21 14:31 16:21 18:01 19:41
35 ul. Polesie / ul. Lotników 04:42 06:02 07:42 09:22 14:32 16:22 18:02 19:42
37 ul. Polesie / ul. Kawalerzystów 04:43 06:03 07:43 09:23 14:33 16:23 18:03 19:43
1539L/30 ul. Kopernika II 04:44 06:04 07:44 09:24 14:34 16:24 18:04 19:44
39 ul. Mieszka I / ul. Leśna 04:46 06:06 07:46 09:26 14:36 16:26 18:06 19:46
41 ul. K.Jadwigi / Al.Zwycięstwa 04:47 06:07 07:47 09:27 14:37 16:27 18:07 19:47
1528L/01 ul. Lipowa I 04:49 06:09 07:49 09:29 14:39 16:29 18:09 19:49
43 ul. Chopina / I LO 04:52 06:12 07:52 09:32 14:42 16:32 18:12 19:52
1528L/03 ul. Lipowa II 04:54 06:14 07:54 09:34 14:44 16:34 18:14 19:54
45 ul. Gazowa / Cmentarz Komunalny 04:56 06:16 07:56 09:36 14:46 16:36 18:16 19:56
1545L/16 ul. Nowodworska 04:58 06:18 07:58 09:38 14:48 16:38 18:18 19:58
15451/18 Aleje Tysiąclecia 04:59 06:19 07:59 09:39 14:49 16:39 18:19 19:59
47 ul. Cmentarna / Cmentarz Parafialny 05:02 06:22 08:02 09:42 14:52 16:42 18:22 20:02
49 ul. Partyzancka / Targ 05:03 06:23 08:03 09:43 14:53 16:43 18:23 20:03
51 ul. Partyzancka / PEC 05:04 06:24 08:04 09:44 14:54 16:44 18:24 20:04
07 ul. Lubelska / przy Klasztorze Ojców Kapucynów 05:06 06:26 08:06 09:46 14:56 16:46 18:26 20:06
04 ul. Cicha / Spółdzielnia Mieszkaniowa 05:07 06:27 08:07 09:47 14:57 16:47 18:27 20:07
55 ul. Łąkowa / Szpital 05:08 06:28 08:08 09:48 14:58 16:48 18:28 20:08
57 ul. Piaskowa / Łąkowa 05:09 06:29 08:09 09:49 14:59 16:49 18:29 20:09
59 ul. Piaskowa / ul. 1 Maja 05:10 06:30 08:10 09:50 15:00 16:50 18:30 20:10
61 ul. 1 Maja / RCEZ 05:12 06:32 08:12 09:52 15:02 16:52 18:32 20:12
53 ul. Cicha / Policja 05:13 06:33 08:13 09:53 15:03 16:53 18:33 20:13
1578L/01 ul. Powstańców Warszawy 05:17 06:37 08:17 09:57 15:07 16:57 18:37 20:17
PKP ul. Kolejowa / DW. PKP 05:18 06:38 08:18 09:58 15:08 16:58 18:38 20:18
63 ul. Hutnicza / Łucka 05:20 06:40 08:20 10:00 15:10 17:00 18:40 20:20
reklama
reklama Lubartów 1456

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl

104 osoby na stronie