82
reklama w Lubartowie

KOMUNIKACJA MIEJSKA W LUBARTOWIE

ROZKŁAD JAZDY


Rozkład obowiązuje w dni powszednie (od poniedziałku do piątku).
Przejazd komunikacją miejską jest bezpłatny



Lisów » Roto

Lisów V / Kościół 06:43 15:30
ul. Kopernika II 06:44 15:31
ul. Słowackiego / ul. Batalionów Chłopskich 06:45 15:32
ul. Słowackiego / Chopina 06:46 15:33
ul. Rynek I / DH Jubilat 06:48 15:35
ul. Lubelska / Klasztor Ojców Kapucynów 06:50 15:37
ul. Lubelska / kapliczka 06:51 15:38
ul. Lubelska / Netto 06:52 15:39
ul. Lubelska / ROTO 06:53 15:40

Roto » Lisów

ul. Lubelska / ul. Piaskowa 06:30 15:16
ul. Lubelska 95 06:31 15:17
ul. Lubelska / ul. Cicha 06:32 15:18
ul. Lubelska / ul. Mickiewicza 06:33 15:19
ul. Rynek I / Centrum 06:35 15:21
ul. Słowackiego / ul. Firleja 06:36 15:22
ul. Słowackiego / ul. Wierzbowa 06:38 15:24
ul. Kopernika II 06:39 15:25
Lisów V / Kościół 06:40 15:26

ul. Hutnicza » Lisów

02 Hutnicza / Kierunek Centrum 05:00 07:00 08:55 10:25 13:45 15:50 17:50 19:10
PKP ul. Kolejowa / DW. PKP 05:01 07:01 08:56 10:26 13:46 15:51 17:51 19:11
1578L/02 ul. Powstańców Warszawy 05:02 07:02 08:57 10:27 13:47 15:52 17:52 19:12
4 ul. Cicha / Spółdzielnia Mieszkaniowa 05:04 07:04 08:59 10:29 13:49 15:54 17:54 19:14
6 ul. 1 Maja / Topaz 05:06 07:06 09:01 10:31 13:51 15:56 17:56 19:16
8 ul. Piaskowa / ul. 1 Maja 05:07 07:07 09:02 10:32 13:52 15:57 17:57 19:17
10 ul. Łąkowa / ul. Piaskowa 05:08 07:08 09:03 10:33 13:53 15:58 17:58 19:18
12 ul. Łąkowa / Szpital 05:09 07:09 09:04 10:34 13:54 15:59 17:59 19:19
53 ul. Cicha / Policja 05:10 07:10 09:05 10:35 13:55 16:00 18:00 19:20
05 ul. Lubelska / przy ul. Mickiewicza 05:11 07:11 09:06 10:36 13:56 16:01 18:01 19:21
14 ul. Partyzancka / PEC 05:13 07:13 09:08 10:38 13:58 16:03 18:03 19:23
16 ul. Farna / Targ 05:14 07:14 09:09 10:39 13:59 16:04 18:04 19:24
1579L/02 ul. Szaniawskiego 05:16 07:16 09:11 10:41 14:01 16:06 18:06
1545L/17 Aleje Tysiąclecia 05:18 07:18 09:13 10:43 14:03 16:08 18:08
1545L/15 ul. Nowodworska 05:19 07:19 09:14 10:44 14:04 16:09 18:09
1528L/0S ul. Lipowa III 05:22 07:22 09:17 10:47 14:07 16:12 18:12
1528L/03 ul. Lipowa II 05:23 07:23 09:18 10:48 14:08 16:13 18:13
15281/01 ul. Lipowa I 05:24 07:24 09:19 10:49 14:09 16:14 18:14
18 ul. Chopina / I LO 05:25 07:25 09:20 10:50 14:10 16:15 18:15 19:28
20 ul. K.Jadwigi / Al.Zwycięstwa 05:28 07:28 09:23 10:53 14:13 16:18 18:18 19:31
22 ul. Mieszka I / ul. Leśna 05:30 07:30 09:25 10:55 14:15 16:20 18:20 19:32
1539L/27 ul. Kopernika II 05:32 07:32 09:27 10:57 14:17 16:22 18:22 19:34
24 ul. Polesie / ul. Kawalerzystów 05:53 07:33 09:28 10:58 14:18 16:23 18:23 19:35
26 ul. Polesie / ul. Lotników 05:34 07:34 09:29 10:59 14:19 16:24 18:24 19:36
28 ul. Kosmonautów / SP 4 05:35 07:35 09:30 11:00 14:20 16:25 18:25 19:37
1539L/25 Lisów V / Kościół 05:36 07:36 09:31 11:01 14:21 16:26 18:26 19:38

Lisów » ul. Hutnicza

1539L/25 Lisów V / Kościół 05:40 07:40 09:35 11:10 13:00 14:26 16:30 18:30
33 ul. Kosmonautów / SP 4 05:41 07:41 09:36 11:11 13:01 14:27 16:31 18:31
35 ul. Polesie / ul. Lotników 05:42 07:42 09:37 11:12 13:02 14:28 16:32 18:32
37 ul. Polesie / ul. Kawalerzystów 05:43 07:43 09:38 11:13 13:03 14:29 16:33 18:33
1539L/30 ul. Kopernika II 05:44 07:44 09:39 11:14 13:04 14:30 16:34 18:34
39 ul. Mieszka I / ul. Leśna 05:46 07:46 09:41 11:16 13:06 14:32 16:36 18:36
41 ul. K.Jadwigi / Al.Zwycięstwa 05:47 07:47 09:42 11:17 13:07 14:33 16:37 18:37
1528L/01 ul. Lipowa I 05:49 07:49 09:44 11:19 13:09 14:35 16:39 18:39
43 ul. Chopina / I LO 05:52 07:52 09:47 11:22 13:12 14:38 16:42 18:42
1528L/03 ul. Lipowa II 05:54 07:54 09:49 11:24 13:14 14:40 16:44
45 ul. Gazowa / Cmentarz Komunalny 05:56 07:56 09:51 11:26 13:16 14:42 16:46
1545L/16 ul. Nowodworska 05:58 07:58 09:53 11:28 13:18 14:44 16:48
15451/18 Aleje Tysiąclecia 05:59 07:59 09:54 11:29 13:19 14:45 16:49
47 ul. Cmentarna / Cmentarz Parafialny 06:02 08:02 09:57 11:32 13:22 14:48 16:52 18:45
49 ul. Partyzancka / Targ 06:03 08:03 09:58 11:33 13:23 14:49 16:53 18:46
51 ul. Partyzancka / PEC 06:04 08:04 09:59 11:34 13:24 14:50 16:54 18:47
07 ul. Lubelska / przy Klasztorze Ojców Kapucynów 06:06 08:06 10:01 11:36 13:26 14:52 16:56 18:49
04 ul. Cicha / Spółdzielnia Mieszkaniowa 06:07 08:07 10:02 11:37 13:27 14:53 16:57 18:50
55 ul. Łąkowa / Szpital 06:08 08:08 10:03 11:38 13:28 14:54 16:58 18:51
57 ul. Piaskowa / Łąkowa 06:09 08:09 10:04 11:39 13:29 14:55 16:59 18:52
59 ul. Piaskowa / ul. 1 Maja 06:10 08:10 10:05 11:40 13:30 14:56 17:00 18:53
61 ul. 1 Maja / RCEZ 06:12 08:12 10:07 11:42 13:32 14:58 17:02 18:55
53 ul. Cicha / Policja 06:13 08:13 10:08 11:43 13:33 14:59 17:03 18:56
1578L/01 ul. Powstańców Warszawy 06:17 08:17 10:12 11:47 13:37 15:03 17:07 19:00
PKP ul. Kolejowa / DW. PKP 06:18 08:18 10:13 11:48 13:38 15:04 17:08 19:01
63 ul. Hutnicza / Łucka 06:20 08:20 10:15 11:50 13:40 15:06 17:10 19:03

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.019 sek. (3)