123 osoby na stronie
DODAJ OGŁOSZENIE
Ogłoszenia LubartówDam pracę / zlecenie

monter sieci sanitarnych

Firma INSTAL-SERWIS Lubartów Wojciech Osiecki zatrudni pracowników budowlanych z doświadczeniem.

ZAKRES ZADAŃ:
? prace montażowe przy sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych,
? montaż stacji uzdatniania wody,
? obsługa narzędzi i elektronarzędzi,

WYMAGANIA:
? doświadczenie w zawodzie,
? znajomość rysunku technicznego,
? umiejętność obsługi narzędzi,
? zaangażowanie i chęć do pracy i rozwoju,
? umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
? stabilne zatrudnienie,
? pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej,
? możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
? atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 533691543.

od: 2024-07-15 11:00 do: 2024-07-16 06:12 338

Kontakt
Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

533 XXX XXX » pokaż numer

Wyślij wiadomość wysłano: 1

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Szukam osoby samodzielnej na poddasza i elewacje

Szukam osoby samodzielnej do pracy na poddaszach elewacjach w miłej atmosferze osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny adekwatne do umiejętności. cena: 30 zł

Nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Cichej w Lubartowie, ciche, jasne, przestronne, trzy pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon, osiedle z dużą...

Pracownik sezonowy do sadu - Kozłówka

Poszukiwane osoby do pracy w sadzie, w tym do zbioru wiśni i jabłek, miejscowość Kozłówka.

Poszukiwany Aktor / Kierowca

Poszukuję do swojego zespołu aktorów którzy bedą prowadzili pokazy , występy przed publicznością, Szukam osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia osoby które nie bedą miały oporów...