67
dodaj reklamę w tym miejscu
DODAJ OGŁOSZENIE nowy formularz
Ogłoszenia LubartówDam pracę / zlecenie

ZATRUDNIĘ MECHANIKA

Dam pracę / zlecenie

MECHANIK, TECHNIK NAPRAWY WTRYSKIWACZY, POMP, PODZESPOŁÓW, PRODUKCJA CZĘŚCI .
Miejsce pracy: Skrobów Kolonia K/Lubartowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Naprawa wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy, produkcja części, obsługa maszyn.
Poszukujemy osoby o dobrych zdolnościach manualnych, pracownika potrafiącego samodzielnie dokonać naprawy różnych "urządzeń".
Oczekujemy:
- samodzielności- po uprzednim wyszkoleniu
-staranności w wykonywaniu napraw, dokładności, bystrości, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do wykonania danej , nie rzadko trudnej czynności

-mile widziane doświadczenie w naprawie wtryskiwaczy, pomp
-porządku na stanowisku pracy,
-umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej,
-prawa jazdy kat. B.
-znajomości obsługi komputera
Zapewniamy:
Praca od Poniedziałku do Piątku w godz. 7:30 - 15:45 w wymiarze 8 godz.
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, ponad 30 lat na rynku
- Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
-Wysokie standardy pracy i dostęp do najnowszych technologii
- Pracę z doświadczonym zespołem
-Miłą atmosferę, wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia efektywności pracy, ilosci wykonanych zleceń.

od: 2022-12-02 03:00 do: 2022-12-16 12:29

Kontakt

694 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Wynajmę pokój w Lubartowie

Pokój jest w domu parterowym dwupokojowym. Drugi pokój wynajmuje lokator. W domu jest przedpokój, łazienka, kuchnia. Nie odpisuje na SMS.

Oferuję usługi

Remonty wykończenia wnętrz

Doświadczenie w branży remontowej pomoc w doborze odpowiednich materiałów potrzebnych do remontu Państwa mieszkań i domów. Posiadam niezbędną wiedzę opartą o szkolenia producentów... cena: 1 zł

Praca na dachach

Zatrudnię do pracy na dachy, najchętniej osoba z doświadczeniem. Praca od zaraz. Dobrze płatna.

MECHANIK, TECHNIK NAPRAWY WTRYSKIWACZY, POMP, PODZESPOŁÓW, PRODUKCJA CZĘŚCI . Miejsce pracy: Skrobów Kolonia K/Lubartowa ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Naprawa wtryskiwaczy, pompowtryskiwaczy,...