88
dodaj reklamę na Lubartow24.pl oferta
DODAJ OGŁOSZENIE nowy formularz
Ogłoszenia LubartówDam pracę / zlecenie

MAGAZYNIER SKLEP INTERNETOWY

Dam pracę / zlecenie

Praca dla mężczyzn.

Obowiązki:

- przygotowanie produktów do wysyłki

- pakowanie przesyłek

- prace porządkowe w magazynie

Praca od poniedziałku do piątku

Miejsce pracy: Lubartów

Forma zatrudnienia: staż/umowa o pracę/umowa zlecenie

od: 2022-11-30 22:00 do: 2022-12-15 07:37

Kontakt

691 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość wysłano: 6

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

SPRZEDAM MIESZKANIE

Sprzedam mieszkanie 56 m2,dwa pokoje z kuchnią ,do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na ulicy Słowackiego w sąsiedztwie pałacu Sanguszków. Mieszkanie jest bardzo przytulne... cena: 370000 zł

Oferuję usługi

Remonty wykończenia wnętrz

Doświadczenie w branży remontowej pomoc w doborze odpowiednich materiałów potrzebnych do remontu Państwa mieszkań i domów. Posiadam niezbędną wiedzę opartą o szkolenia producentów... cena: 1 zł

Szukam pracy

Podejmę pracę w świetlicy, przedszkolu, zerówce lub na sali zabaw. Posiadam duże doświadczenie. Interesuję się książkami, chętnie podejmę pracę w księgarni. Od 1 grudnia.

Dom i Ogród

SPRZEDAŻ CHOINEK

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ, CHOINKĘ KUP JUŻ!!! PLANTACJA ŚWIERKA W ŁUCCE KOŁO SZKOŁY OFERUJE: -świerk srebrny w donicach od 1m do 2,6m; -świerk srebrny cięty od 1m do 3m; -świerk...