Ogłoszenie › Dam pracę / zlecenie › Obsługa terenów zewnętrznych

224
reklama Lubartów 1781oferta
DODAJ OGŁOSZENIE TWOJE OGŁOSZENIA

Obsługa terenów zewnętrznych

zdjęcie
obróć obrazek
Dam pracę / zlecenie

Opiekun osiedla - zatrudnimy osobę do sprzątania terenów zewnętrznych przy blokach w Lubartowie. Praca polega na usuwaniu śmieci, opróżnianie koszy śmietnikowych, zamiatanie, grabienie, w okresie zimowym odśnieżanie. Praca od poniedziałku do piątku, codziennie. Umowa na 3/4 etatu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel.

od: 2022-09-25 22:40 do: 2022-10-10 08:37

Kontakt

668 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość wysłano: 4

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć
Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022
Inflacja na lubartowskim cmentarzu

1 17:25 · 27 września 2022

Ogłoszenia Lubartów

SPAWACZ MAG/TAG

Obowiązki: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy, proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali tj. gilotyna,...

Oferuję usługi

Meblite - Meble na Wymiar

Uwielbiasz gotować, pałaszować lub chcesz pochwalić się swoją kuchnią? -Zrobię ją i zamontuję dla Ciebie. Wykonuję: meble kuchenne, szafy, garderoby, szafki łazienkowe oraz inne... cena: 1 zł

Zbiór jabłek

Zatrudnię do zbioru jabłek. Praca po 20 września.

Zatrudnię brukarza

Zatrudnię brukarza z doświadczeniem lub do przyuczenia. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Więcej informacji udzielę telefonicznie.