Ogłoszenie › Dam pracę / zlecenie › Zatrudnię - Elewacje wentylowa

185 osób na stronie
reklama Lubartów
DODAJ OGŁOSZENIE TWOJE OGŁOSZENIA

Zatrudnię - Elewacje wentylowa

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię pracowników budowlanych do wykonywania głównie elewacji wentylowanych, ale też innych robót ogólnobudowlanych.
Praca w Lublinie i okolicach.
Szukam ludzi doświadczonych lub bez doświadczenia, ale chętnych do nauki.
Możliwa umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia
Możliwy wspólny dojazd z Kamionki/Lubartowa.
Zapewniona praca cały rok.

od: 2022-06-25 07:40 do: 2022-07-09 17:26

Kontakt

607 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Ogłoszenia Lubartów

Pracownik produkcji-lakiernia

Obowiązki: - Przygotowanie powierzchni do lakierowania, - Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych, - Załadunek detali na linię lakierniczą oraz rozładunek detali...

Oferuję usługi

Pieczątki extra ceny

Oferujemy usługę wykonania pieczątek. Mamy w ofercie pieczątki automatyczne, kieszonkowe, datowniki, pieczątki graficzne na drewnianym kołku i inne. Zakup przez sklep online:...

MAGAZYNIER/ PAKOWACZ

Sklep z suplementami diety poszukuje osoby do pracy na stanowisku magazynier/pakowacz przesyłek. Zakres obowiązków: - kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki - pakowanie...

Zatrudnię kierowcę C+E

Witam. Zatrudnię kierowcę C+E do przewozu kontenerów głownie po kraju . Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. 606740037. cena: 7500 zł