Ogłoszenie › Dam pracę / zlecenie › PRACA W SKLEPIE INTERNETOWYM

188 osób na stronie
reklama Lubartów
DODAJ OGŁOSZENIE TWOJE OGŁOSZENIA

PRACA W SKLEPIE INTERNETOWYM

Dam pracę / zlecenie

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy osoby na stanowisko magazyniera - konfekcja produktów w sklepie internetowym.

Zadania:
- przyjęcie towaru i przygotowanie dokumentacji PZ
- konfekcja produktów, przygotowanie do wysyłki
- przygotowaniu paczek do odbioru dla kurierów
- kompletacji zamówień
- rozkładaniu towaru z dostaw na półki
- kontrola magazynu
- przygotowywanie raportów

Wymagania:
- dokładność, sumienność, skrupulatność
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy
- przeszkolenie
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres office@fuufee.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o umieszczeniu w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

od: 2022-06-21 21:00 do: 2022-06-29 11:22

Kontakt

NIE PODANO NUMERU TELEFONU

Wyślij wiadomość wysłano: 2

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Ogłoszenia Lubartów

Montażysta podłóg, okien, drzw

Centrum Podłóg i Drzwi Lubartów poszukuje pracowników do montażu podłóg, drzwi, okien, bram garażowych. Praca w okolicach Lubartowa. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny.

Oferuję usługi

Usługi remontowo - budowlane

Oferuję usługi ogólno budowlane i remontowe w zakresie : - kompleksowe wykańczanie łazienek - układanie glazury / terakoty / panele / schody i tarasy granitowe - tynki / farby...

Pracownik produkcji-lakiernia

Obowiązki: - Przygotowanie powierzchni do lakierowania, - Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych, - Załadunek detali na linię lakierniczą oraz rozładunek detali...

Przyjmę osoby do zbioru truska

Poszukuję osób chętnych do pracy na polu przy zbiorze truskawki w miejscowości Nowa Wieś ( gmina serniki ) Płatność za kilogram zebranego owocu, cena uzależniona od ceny na skupie ....