Ogłoszenie › Dam pracę / zlecenie › SPAWACZ MAG/TAG

248
reklama Lubartów
DODAJ OGŁOSZENIE TWOJE OGŁOSZENIA

SPAWACZ MAG/TAG

Dam pracę / zlecenie

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie stanowiska pracy, proces spawania oraz obsługę podstawowych urządzeń wyposażenia hali tj. gilotyna, prasa krawędziowa, plazma i urządzeń do transportu (suwnica, wózki podnośnikowe) po wcześniejszym przeszkoleniu w naszym zakładzie.

Wymagania:
? doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
? umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi;
? znajomość rysunku technicznego i dokumentacji spawalniczej;
? samodzielność oraz otwartość na współpracę w zespole;
? komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
? dokładność, rzetelność, sumienność;
? prawo jazdy kat. B;
? umiejętność spawania TIG oraz stali stopowych, nierdzewnych lub stopów aluminium będą dodatkowym atutem;

Oferujemy:
? dobrej klasy urządzenia oraz wyposażenie stanowiska do pracy
? stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
? atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
? stabilność zatrudnienia;
? możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy;
? miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;

od: 2022-09-26 03:00 do: 2022-10-14 11:11

Kontakt

883 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość wysłano: 1

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć
Oglądanie na ścianie

0 10:11 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Gmina Lubartów:  dodatkowy nabór na solary

Gmina Lubartów: dodatkowy nabór na solary

0 10:06 · 28 września 2022
ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

7 zdjęć ZS nr 2 w Lubartowie obrał "Kierunek zdrowie"

0 10:04 · 28 września 2022SZKOLNE WIEŚCI
Lisów: wahadło na drodze powiatowej

0 08:58 · 28 września 2022
Rząd uruchomił porównywarkę cen węgla

1 08:00 · 28 września 2022

Ogłoszenia Lubartów

POMOC KUCHENNA

Bar mleczny Iza Pyza zatrudni osobę na stanowisko pomocy kuchennej. Oczekujemy: -umiejętności pracy w zespole -dyspozycyjności -dobrej organizacji pracy - wymagane doświadczenie w...

Nieruchomości

LOKAL DO WYNAJĘCIA

Posiadam lokal do wynajęcia o pow. 58 m2 położony w ścisłym centrum Lubartowa przy ul. Rynek I 19 z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową itp. Lokal będzie dostępny od m-ca...

Dom i Ogród

Drewno opałowe sprzedam

Drewno opałowe sprzedam tzw."METRY" brzozowe i sosnowe suche. Ewentualnie transport na terenie Powiatu Lubartowskiego. Cena do uzgodnienia pod nr tel. 667749362. cena: 300 zł

Zatrudnię szwaczki

Z-d krawiecki zatrudni szwaczki. Praca w Lubartowie w godz. 6-14.