Ogłoszenie › Dam pracę / zlecenie › Mechanik samochodowy

180 osób na stronie
reklama Lubartów
DODAJ OGŁOSZENIE TWOJE OGŁOSZENIA

Mechanik samochodowy

Dam pracę / zlecenie

Opis:
Zatrudnimy samodzielnego mechanika samochodowego do pracy przy naprawach i obsłudze samochodów osobowych i dostawczych do 3,5T.

Zakres obowiązków:
? Kontrola stanu technicznego pojazdów
? Okresowa obsługa techniczna pojazdów
? Diagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
? Przeprowadzanie napraw
? Obsługa narzędzi warsztatowych
? Doposażanie pojazdów/montaż akcesoriów
? Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:
? Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
? Znajomość obsługi typowych urządzeń wyposażenia warsztatowego, wiedza techniczna, znajomość podstaw mechaniki i elektromechaniki
? Umiejętności pracy samodzielnej jak i zespołowej
? Dokładność i sumienności w wykonywaniu obowiązków
? Punktualność i zaangażowanie
? Dbanie o powierzone miejsce pracy
? Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
? Pracę w stabilnej firmie
? Zatrudnienie na umowę o pracę (lub do uzgodnienia)
? Zarobki adekwatne do umiejętności
? Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Miejsce pracy: Sobolew k/Lubartowa

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na:
adres mailowy sekretariat@lcm.eu bądź kontakt telefoniczny na nr 883357906.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

od: 2022-06-22 09:40 do: 2022-09-16 19:11

Kontakt

883 XXX XXX » pokaż numer

Poinformuj, że ogłoszenie znalazłeś/aś na Lubartow24.pl

Wyślij wiadomość wysłano: 1

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Ogłoszenia Lubartów

Zbiór borówki

Zatrudnię do zbioru Borówki amerykańskiej. Praca od ok. 10 lipca do ok. 15 września. Lokalizacja Skrobów Kolonia . Tylko osoby dorosłe. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie...

Przyjmę do pracy na dachach

Przyjmę do pracy na dachu , wymagane doświadczenie . Więcej informacji udzielę telefonicznie .

KUCHARZ

Bar mleczny Iza Pyza zatrudni osobę na stanowisko kucharza oraz pomocy kuchennej. Oczekujemy: -umiejętności pracy w zespole -dyspozycyjności -dobrej organizacji pracy - wymagane...

Dom i Ogród

Piasek gruz ziemia przesiewana

Kopalnia piasku Nowodwór Piaski k. Lubartowa oferuje: - piach podsypkowy, pod kostke - piach do murowania przesiewany Ziemia na wyrównanie terenu ziemia przesiewana czysta pod trawnik... cena: 1 zł