159

reklama Lubartów 1243

DODAJ OGŁOSZENIE

Dam pracę / zlecenie: PRACA W KSIĘGARNI BOOKSALE

KSIĘGARNIA INTERNETOWA BOOKSALE.PL poszukuje osób do pracy OD ZARAZ

Miejsce pracy Lubartów

Obowiązki:
- przyjmowanie towaru do sklepu internetowego
- opis produktów i ich wycena
-zbieranie i kompletowanie zamówień
-pakowanie paczek

OCZEKIWANIA
- umiejętność pracy w zespole
- biegła umiejętność posługiwania się komputerem
- dyspozycyjność

OFERTA
- praca od zaraz
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- stawka godzinowa 19,7 zł/h + premie

WYMAGANY STATUS UCZEŃ/STUDENT

Dodano:
2022-01-25 01:30
Aktywne do:
2022-02-08 10:38

pokaż e-mail

Ogłoszeniodawca zgodził się wyświetlić jego e-mail. Możesz odpowiedzieć na to ogłoszenie bezpośrednio ze swojej skrzynki e-mail załączając np. swoje CV.

Kontakt

NIE PODANO NUMERU TELEFONU

Wyślij wiadomość wysłano: 4

zostanie przekazany ogłoszeniodawcy by mógł Ci odpowiedzieć

Inne ogłoszenia

  • Dam pracę / zlecenie
    Praca biurowa
    Firma usługowo-handlowa MIBUD Michał Gwóźdź IMPORT/EXPORT MASZYN BUDOWLANYCH przyjmie do pracy mężczyznę na stanowisko biurowe. Umowa o pracę. Praca w przyjaznym środowisku o charakterze stacjonarnym od poniedziałku do piątku. Możliwość rozwoju co wiąże się z wyższym wynagrodzenie...
  • Oferuję usługi
    Przewóz osób
    Witam, posiadam samochód 9-osobowy i chętnie zawiozę i przywiozę max 8 osób na wycieczki, imprezy integracyjne, zawody, kolonie, wesela itp. cena: 1 zł
  • Motoryzacja
    Pomoc drogowa, wulkanizacja
    GP AUTO oferuje: *POMOC DROGOWA, autolaweta z wyciągarką, wózki pod urwane koło, sztywny hol do ściągnięcia drugiego auta bez potrzeby drugiego kierowcy *WULKANIZACJA, wymiana, wyważanie, naprawa opon, wyważanie również kół nieprzotowych, wymiana opon motocyklowych *MECHANIKA,... cena: 10 zł
    szukam tokarza-frezera
    Firma zajmująca się obróbka metalu poszukuje wykwalifikowanego tokarza do obsługi tokarek konwencjonalnych(umiejętność pracy na frezarkach będzie dodatkowym atutem). Osoba na tym stanowisku musi posiadać kilkuletnia praktykę, umiejętność czytania rysunków technicznych. Praca w miłej...