92
dodaj reklamę na Lubartow24.pl oferta
10:00 · 4 grudnia 2014 przez Szkoła Muzyczna w Lubartowie

Andrzej Tatarski odwiedził Szkołę Muzyczną w Lubartowie

19 listopada b.r. gościł w Społecznej Szkole Muzycznej profesor Andrzej Tatarski z Akademii Muzycznej w Poznaniu.

dodaj reklamę w tym miejscu
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Znakomity artysta, który prowadzi intensywną działalność artystyczną jako solista i kameralista. Juror ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych oraz muzyki kameralnej.

Od rana uczniowie klasy fortepianu uczestniczyli w zajęciach indywidualnych z profesorem. Pracowali  razem nad swoimi utworami, mogli dowiedzieć się o nowych rozwiązaniach z zakresu aplikatury, artykulacji, agogiki i dynamiki. Praca nad utworami była pomocna do przygotowania się do przesłuchań, egzaminów i koncertów. Z zainteresowaniem słuchali też o historii kompozytorów i utworów. Na zakończenie warsztatów, profesor Tatarski wystąpił z recitalem fortepianowym, prezentując głównie tańce polskich kompozytorów wielkich i mniej znanych. Opowiadał także w sposób ciekawy i pełen humoru na temat wykonywanych utworów. Na uwagę zasługuje jego ekspresyjna i wirtuozowska gra, która zachwyciła wszystkich słuchaczy.

Imprezę dofinansowała Gmina Miasto Lubartów.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama Lubartów
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca ogólnobudowlana

Poszukuję osób i ekip do prac ogólnobudowlanych.

Dam pracę / zlecenie

Kierownik zmianowy produkcji

Piekarnia HALINA Sp. J. z siedzibą w Starościnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik zmianowy produkcji Opis stanowiska: - Organizacja przebiegu produkcji przy zapewnieniu jakości,...

Oferuję usługi

Meblite - Meble na Wymiar

Uwielbiasz gotować, pałaszować lub chcesz pochwalić się swoją kuchnią? -Zrobię ją i zamontuję dla Ciebie. Wykonuję: meble kuchenne, szafy, garderoby, szafki łazienkowe oraz inne... cena: 1 zł

Oferuję usługi

Usługi koparką

Oferuję usługi koparko-ładowarką z możliwością podnoszenia widel na wysokosc 6 m.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.423 sek. (34)

inne serwisy: Leczna24.pl