Gimnazjum w Niedźwiadzie najbardziej Innowacyjmą Szkołą w Polsce

161 osób na stronie
reklama Lubartów 1745oferta
11:30 · 17 października 2013 przez Edyta Borowicz-Czuchryta

Gimnazjum w Niedźwiadzie najbardziej Innowacyjmą Szkołą w Polsce

14 października 2013 roku na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono wyniki Konkursu Innowacyjny Nauczyciel, Innowacyjna Szkoła.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Uroczyste podsumowanie konkursów Innowacyjny Nauczyciel 2013 i Innowacyjna Szkoła 2013 oraz wręczenie dyplomów laureatom odbyło się 14 października 2013 roku podczas Gali Nauczyciel Roku 2013 na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrodzeni otrzymali dyplomy z rąk Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas.

Podczas Gali Sylwia Frączkowska, szefowa programu Partners in Learning Microsoft, przedstawiła ideę tej inicjatywy oraz zachęcała pedagogów zainteresowanych nowymi technologiami, by przyłączali się do społeczności innowacyjnych nauczycieli.

W Gimnazjum w Niedźwiadzie już w wakacje pracowano nad dokumentami aplikacyjnymi. We wrześniu pozostało tylko nakręcić film trwający maksymalnie 3 minuty pokazujący stopień gotowości szkoły, jako instytucji, do stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnej w procesie dydaktycznym, zarządzaniu szkołą, komunikacji z rodzicami i uczniami oraz pracy opiekuńczo-wychowawczej.

Przygotowanie szkoły zaprezentowane w filmie miało uwzględniać zarówno posiadaną infrastrukturę, jak i kompetencje w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych kadry pedagogicznej, kierowniczej i administracyjnej placówki oraz ich praktyczne wykorzystanie. Zadaniem filmu było również zaprezentowanie własnego pomysłu na innowacyjną szkołę – w jaki sposób wykorzystuje i rozwija istniejący potencjał, w jaki sposób realizuje działania w zakresie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych w pracy Szkoły jako element programu długofalowego rozwoju Szkoły. Film miał także pokazywać, w jaki sposób szkoła dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem ze środowiskiem lokalnym i innymi szkołami oraz prezentować przykłady stosowania technologii informacyjno komunikacyjnych w nauczaniu różnych przedmiotów. Szkoła dziękuje Panu Grzegorzowi Siwkowi za pomoc w realizacji filmu.

Potem nadszedł czas na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu. I tak, zgodnie z werdyktem Jury konkursu tytuł Innowacyjnej Szkoły 2013 otrzymało Publiczne Gimnazjum im. B. Prusa w Niedźwiadzie. Podczas Gali dyplom dla szkoły odebrały dyrektor Grażyna Szafrańska oraz Edyta Borowicz - Czuchryta, nauczycielka koordynująca konkursowy projekt. W uroczystości  brał  również udział Janusz Marzęda wójt Gminy Niedźwiada.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 20

udostępnij:      

autor / dodał:
Edyta Borowicz-Czuchryta

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Pracownik produkcji-lakiernia

Obowiązki: - Przygotowanie powierzchni do lakierowania, - Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych, - Załadunek detali na linię lakierniczą oraz rozładunek detali...

Dam pracę / zlecenie

KUCHARKA /KUCHARZ /POMOC KUCH.

PRACA DLA KUCHARZA Restauracja w Bramie poszukuje do pracy osoby na stanowisko : KUCHARZ Jeżeli poszukujesz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze młodego i dynamicznego...

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię Brukarza

Zatrudnię brukarza na umowę o pracę. Z doświadczeniem lub do przyuczenia. Wymagane prawo jazdy kat. B

Dam pracę / zlecenie

Przyjmę osoby do zbioru truska

Poszukuję osób chętnych do pracy na polu przy zbiorze truskawki w miejscowości Nowa Wieś ( gmina serniki ) Płatność za kilogram zebranego owocu, cena uzależniona od ceny na skupie ....

Polak, Węgier, dwa bratanki...

14 zdjęć Polak, Węgier, dwa bratanki...

0 12:12 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
MOSiR Lubartów zakończył sezon

8 zdjęć MOSiR Lubartów zakończył sezon

0 06:50 · 25 czerwca 2022
Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

30 zdjęć Uroczyste zakończenie roku szkolnego w II LO

0 06:25 · 25 czerwca 2022SZKOLNE WIEŚCI
Radny wyrzucony z klubu

Radny wyrzucony z klubu

0 18:08 · 24 czerwca 2022
Piłkarska współpraca z powiatem

5 zdjęć Piłkarska współpraca z powiatem

0 12:24 · 24 czerwca 2022

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.193 sek. (40)