Do Rady Miasta Lubartów trafiła skarga na dyrektorkę jednego z miejskich przedszkoli. Sprawa okazała się na tyle złożona, że radni przedłużyli termin jej rozpatrzenia. Rozstrzygnięcie zapadło na sesji 27 maja.
Szybszy dostęp do lokalnych informacji!
Zainstaluj naszą aplikację i miej newsy zawsze pod ręką