Chcesz więcej takich materiałów? Skomentuj. Udostępnij. Podeślij znajomym. Twoja aktywność to paliwo dla lokalnych informacji.
Do zdarzenia doszło 1 czerwca w miejscowości Tarło Kolonia na drodze W 821. Kierująca Mazdą kobieta zjechała na lewy pas ruchu gdzie zderzyła się z wyprzedzającym ją Mercedesem. Następnie 37-latka nie zatrzymała się, lecz gwałtownie przyspieszyła i odjechała w kierunku Niedźwiady.
Pokrzywdzony kierowca ruszył za sprawczynią i gdy zatrzymała pojazd, uniemożliwił jej dalszą jazdę odbierając kluczyki. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy przeprowadzili badanie stanu trzeźwości. Wynik wykazał 3,6 promila alkoholu w organizmie.
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości 37-latce grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz obowiązek wpłaty co najmniej 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Kobieta poniesie również odpowiedzialność za spowodowanie kolizji drogowej oraz będzie musiała pokryć koszty naprawy pojazdu Mercedes.
Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i odpowiedzialność. Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu stanowi poważne zagrożenia dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Pewnie się nie zatrzymała bo łapała tlen przez otwartą szybę. Wyższa konieczność. Cytat : z kanał Zero. Po gminie Niedźwiada strach jeździć na trzeźwo. 0 0
Może jechała w stanie wyższej konieczności? 0 0
Z jakich dożynek wracała? A z tymi urzędami to prawda tu zakazy na alkohol a tak pozwolenia i sprzedaż. I olane moczem, zas..ane okoliczne tereny, ściany bloków, mieszkań. Jak imprezy jak ostatnio na tych dniach Lubartowa. Dobrze że popadało i trochę zmyło ten syf. 1 0
Picie nic nie daje. Kończy się tylko utratą prawka, auta, kratą i grubymi opłatami. Tyle z ‘odwagi’ po alkoholu. 1 1
Pier****** pijaństwo. Kiedy w końcu zacznie się jakaś edukacja antyalkoholowa? Może pora np. zakazać sprzedaży alkoholu na dożynkach i tym podobnych imprezach? 1 1
Dobrze prawi, polać mu! 1 1
Ona wracała z Dożynek czy jechała na te zaplanowane? Populizm szkodzi. 1 1
to alkohol szkodzi, a urzędy robią imprezy gdzie ich częścią są ogródki piwne. gdzie tu logika skoro w tych samych urzędach przyjmowane są programy walki z alkoholizmem? to albo chcemy by ludzie pili, albo nie. 7 0
Nie mogę teraz odszukać, ale niedawno trafiłem tu na artykuł gdzie za czasów burmistrza Bodziackiego Dni Lubartowa były bezalkoholowe (miasto nie udostępniało przestrzeni na ogródki piwne). 0 0
Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach w serwisie.
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami z okolic? Wspieraj nasz serwis, komentuj artykuły i dziel się nimi ze znajomymi. Razem tworzymy Lubartów24!
reklamaDo wynajęcia lokale w biurowcu przy ul. Lubelskiej 36B w Lubartowie. Lokale znajdują się na drugim piętrze 17 m2 i 11,25 m2 Atutem lokali jest doskonała lokalizacja, duże natężenie...
Opis mieszkania: - lokalizacja: Lubartów, osiedle przy ulicy Popiełuszki - 3 piętro - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta (55 m2) + balkon - umeblowane, w kuchni urządzenia w... cena: 2200 zł
Oferuję usługi w zakresie remontów domów i mieszkań, oraz prace wykończeniowe od stanu surowego pod klucz -tynkowanie, glazura, panele, tynki dekoracyjne, lamele i wszystkie inne prace z tym...
Budowa domów i innych budynków gospodarczych od podstaw. Solidnie, fachowo, niepijąca ekipa. Przystępne ceny. Lublin, Lubartów i okolice.
Aby zainstalować aplikację Lubartow24 na swoim urządzeniu iOS, wykonaj poniższe kroki:
Kliknij przycisk "Udostępnij" ⬆️ na dole ekranu Safari
Przewiń w dół i wybierz "Dodaj do ekranu początkowego" ➕
Kliknij "Dodaj" w prawym górnym rogu ✅
Szybszy dostęp do lokalnych informacji!
Zainstaluj naszą aplikację i miej newsy zawsze pod ręką