Pełny dostęp do strony zyskasz po zalogowaniu. zaloguj
Informacje Ogłoszenia Wydarzenia Galeria Mapa Oceń Władzę Wideo Reklama

Oni zasłużyli na nagrody Burmistrza. Sprawdź, kto został wyróżniony podczas Dni Lubartowa 4komentarzy

Nagrody Burmistrza
12:40 - 1 czerwca 2026 przez Lubartow24

Dni Miasta Lubartów 2026 to nie tylko koncerty i festyn. To także moment, w którym miasto mówi "dziękuję" tym, którzy przez cały rok pracowali na jego rzecz - często bez rozgłosu. Burmistrz Krzysztof Paśnik wraz z zastępcą Radosławem Szumcem wręczyli nagrody mieszkańcom, przedsiębiorcom i studentom w kilku kategoriach. Kto znalazł się wśród wyróżnionych?


Kliknij obserwuj Lubartów24 na Google Wiadomości


Nagrody trafiły do osób i instytucji wyróżniających się działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Oto pełna lista uhonorowanych.

DZIAŁALNOŚC NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY

  • Małgorzata Machnikowska
  • Edyta Weremczuk
  • Małgorzata Wronowska
  • Piotr Opolski
  • PETRUS Stowarzyszenie Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja.

DZIAŁALNOŚC KULTURALNA

  • Alicja Filipowska
  • Karolina Walkowiak
  • Paweł Pasikowski

PROMOCJA MIASTA

  • Agata Bodziacka
  • Janusz Kobyłka
  • Jakub Sagan
  • Stowarzyszenie Lubartowski BEERgacz

DZIAŁALNOŚĆ SPORTOWA

  • Konrad Kudło
  • Paweł Myśliwiecki
  • Dorian Paluch
  • Mateusz Kompanicki

DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

  • Grażyna Paśnik
  • Jerzy Zbiciak
  • Łukasz Wójcik

DZIAŁALNOŚC GOSPODARCZA

  • Joanna Sugier Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „uWiktora”
  • Piekarnia – Cukiernia SZCZYGIEŁEK Arkadiusz Szczygieł, Michał Szczygieł

STUDENCI NAGRODZENIA ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE I AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNĄ

  • Agata Lipska
  • Jakub Budzyński
  • Przemysław Drabik


MAŁGORZATA MACHNIKOWSKA

Nauczycielka języka angielskiego i języka polskiego z 23-letnim stażem pracy pedagogicznej. W swojej pracy z dziećmi i młodzieżą odnosi wiele sukcesów wynikających zarówno z przygotowywania uczniów do konkursów przedmiotowych jak też nawiązywania współpracy z instytucjami zewnętrznymi. Szczególnie istotnym obszarem działalności Pani Małgorzaty Machnikowskiej jest współpraca międzynarodowa, którą rozwija od wielu lat, realizując i koordynując wymiany międzynarodowe w ramach Grupy Wyszehradzkiej i programu ERASMUS+. Dzięki działaniom Pani Małgorzaty grupy młodzieży z II LO mogą odwiedzać taki kraje jak Hiszpania, Portugalia, Turcja, Grecja, Węgry czy Wielka Brytania. Przygotowywani przez Panią Małgorzatę Machnikowską uczniowie zdają egzaminy zewnętrzne na wysokim poziomie, osiągają liczne sukcesy na różnych szczeblach edukacyjnych.

EDYTA WEREMCZUK

Pedagog, artystka, animatorka kultury, działaczka społeczna. W ciągu 30 lat pracy w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury jako nauczycielka zajęć plastycznych osiągnęła i dalej osiąga ponadprzeciętne efekty pracy pedagogicznej. Jest inicjatorką wielu innowacyjnych działań w zakresie edukacji plastycznej i wychowania dzieci i młodzieży. Realizuje plenery, wycieczki edukacyjne do uczelni artystycznych, happeningi. Rezultatem pracy Laureatki są liczne nagrody zdobywane przez wychowanków w konkursach plastycznych : powiatowych, wojewódzkich, ogólnopolskich. Działalność Pani Edyty wykracza poza standardową prace pedagogiczną: społecznie przygotowuje młodzież do aplikacji na uczelnie artystyczne, wnioskuje o stypendia marszałka dla szczególnie uzdolnionych podopiecznych, przekazuje własne i wykonane przez uczniów prace na aukcje charytatywne ALWERNII czy Hospicjum św. Anny.

MAŁGORZATA WRONOWSKA

Pani Małgorzata Wronowska jest nauczycielem dyplomowanym plastyki. Prowadzi własną działalność edukacyjno – artystyczną, której siedzibą jest Pracownia Plastyczna Art-Chata w Lubartowie. Niemalże każdego dnia, pani Małgorzata prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą. To nauczyciel z powołania, który mistrzowsko buduje wrażliwość artystyczną u dzieci i młodzieży. Poprzez organizację licznych wydarzeń plastycznych, warsztatów oraz akcji charytatywnych, uczy młodych ludzi empatii, otwierając ich serca na potrzeby innych poprzez sztukę. Dzięki jej zaangażowaniu uczniowie mają szansę rozwijać swoje talenty, a także uczyć się, że twórczość może pomagać. Pani Małgorzata rozwija także własną działalność artystyczną w terenie, wykonała dekoracje w studiu nagrań telewizyjnych ATM, a także TVP, wykonała murale na terenie Polski – w Siedlcach, Muzeum Ziemi w Solcu Kujawskim. Od kilku lat prowadzi warsztaty plastyczne podczas Festiwalu Kapel Ludowych w Kazimierzu Dolnym. Pani Małgorzata stworzyła dodatkową pracownię na Roztoczu, gdzie zabiera swoich uczniów z Lubartowa, aby mieli możliwość poznawania innych zakątków województwa oraz utrwalania najlepszych kadrów.

PIOTR OPOLSKI

Licencjonowany instruktor Polskiego Związku Szachowego, reprezentuje Lubartowski Uczniowski Klub Sportowy Lubartów. Jest również sędzią szachowym klasy państwowej z uprawnieniami do prowadzenia turniejów zgłaszanych do oceny międzynarodowej FIDE. Na szczególne uznanie zasługuje jego wieloletnia działalność na rzecz dzieci i młodzieży. Od blisko 25 lat prowadzi zajęcia szachowe w Lubartowskim Ośrodku Kultury, gdzie uczy najmłodszych od podstaw aż do poziomu zaawansowanego, rozwijając ich zdolności logicznego myślenia, koncentracji oraz systematyczności. W ramach programu „Szachy w Szkole”, popularyzował szachy jako narzędzie edukacyjne. Organizuje liczne turnieje dla dzieci i młodzieży – w tym wydarzenia charytatywne, turnieje wakacyjne, feryjne oraz okolicznościowe, które często stanowią dla młodych uczestników pierwszy kontakt z rywalizacją turniejową.

PETRUS STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. PIOTRA FIRLEJA W LUBARTOWIE

W skład Stowarzyszenia wchodzą nauczyciele, rodzice, absolwenci oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego. Najważniejszymi inicjatywami PETRUSA są:

  • wsparcie Samorządu Uczniowskiego Szkoły (np. poprzez zakup czy dofinansowanie zakupu sprzętu czy materiałów niezbędnych do lepszego funkcjonowania i samopoczucia uczniów w przestrzeni szkolnej),
  • realizacja projektu POZYTYWne 2LO, którego głównym celem były działania z zakresu profilaktyki uzależnień,
  • ufundowanie stypendium oraz nagród dla wyróżniających się uczniów szkoły,
  • w obecnym roku szkolnym PETRUS ufundował i przyznał specjalną nagrodę dla uczniów, którzy w czasie swej edukacji działali na rzecz społeczności szkolnej i samego liceum.

ALICJA FILIPOWSKA

Nauczycielka dyplomowana języka angielskiego w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie. Autorka kilku powieści obyczajowych. Najnowsza nosi tytuł „Szkatułka sekretów”, wcześniej opublikowała m.in. „Czarne łabędzie” czy „Ani słowa o rodzinie”. Pani Alicja łączy codzienną prace z twórczością literacką pokazując młodszemu pokoleniu, jak ważne jest rozwijanie pasji. W swojej drodze twórczej przeszła od pisania scenariuszy przygotowywanych z młodzieżą w szkole, przez konkursy literackie i Szkołę Pisania Powieści, aż do publikacji kolejnych książek. Jest osobą doskonale rozpoznawalną w środowisku lokalnym, a dzięki jej książkom, wywiadom czy spotkaniom autorskim nasze miasto jawi się jako miejsce, w którym rozwija się kultura słowa. Twórczość Laureatki nagrody była przedstawiona m.in. w Radiu Lublin czy na Festiwalu „Literacko 36”.

KAROLINA WALKOWIAK

Członkini Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie od września 2008 roku. W zespole gra na saksofonie altowym, sopranowym, jest obecnie najdłużej grającym muzykiem w swojej sekcji. Jest odpowiedzialna za pomoc najmłodszym muzykom oraz wdrażanie nowych członków. Pomimo ochotniczego charakteru Orkiestry Pani Karolina chętnie wykonuje powierzone jej obowiązki, intensywnie angażuje się w życie zespołu. Wartym zaznaczenia jest fakt, że mimo obowiązków zawodowych uczestniczy we wszystkich próbach i koncertach. Przez wiele lat swojej działalności chętnie brała udział w projektach organizowanych przez Orkiestrę oraz akcjach charytatywnych odbywających się na terenie Miasta Lubartów. Jako muzyk ma niezaprzeczalny wpływ na liczne sukcesy orkiestry na arenie lokalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

PAWEŁ PASIKOWSKI

Pan Paweł od 23 lat jest nauczycielem języka angielskiego oraz historii i społeczeństwa w II Liceum Ogólnokształcącym w Lubartowie. Jako absolwent muzykologii pełni także funkcję organisty w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Swoją pasję i kompetencje w zakresie muzyki realizuje pracując z uczniami II LO. W szkole nie ma przedmiotu „muzyka”, dlatego pan Paweł od lat prowadzi poza godzinami pracy większość form muzycznej aktywności uczniów w II LO.. O wysokim poziomie pracy pana Pawła świadczyć może znakomity poziom umiejętności uczniów, który podziwialiśmy podczas koncertu zespołu ZWOLNIENI na tegorocznych Dniach Lubartowa: zespół zagrał jako suport legendarnego zespołu VOO VOO. Uczniowie Pana Pawła wygrywają w wielu konkursach muzycznych: Szczególnym osiągnięciem jest przygotowanie uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „DEBIUTY” (Lublin). Pan Paweł Pasikowski jako mistrz i przyjaciel muzycznie utalentowanej młodzieży z II LO i parafii MBNP jest osobą powszechnie szanowaną i lubianą przez młodzież, rodziców, nauczycieli i lokalne środowisko. Swoim przykładem zaangażowania i pasji inspiruje kolejne pokolenia młodych ludzi.

AGATA BODZIACKA

Członkini Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie od września 2005 roku. W zespole gra na flecie poprzecznym i flecie piccolo, jest obecnie najdłużej grającym muzykiem w swojej sekcji. Pani Agata przez swoje niebywałe zaangażowanie w życie Orkiestry i pożarnictwa została uhonorowana odznaką wzorowego strażaka nadaną przez Prezydium Zarządu Powiatowego OSP. Pomimo ochotniczego charakteru Orkiestry zawsze można na nią liczyć. Wartym zaznaczenia jest fakt, że mimo trudnej i odpowiedzialnej pracy (jest lekarzem), bardzo chętnie angażuje się w życie Orkiestry. Pani Agata poza tym, że gra to występuje z orkiestrą jako solistka podczas koncertów. W ciągu ostatniego występowała wielokrotnie na terenie miasta, powiatu, województwa lubelskiego a także podczas występu orkiestry na festiwalu w Chorwacji w 2025 r., raz na promowanie i rozsławianie Lubartowa na poziomie lokalnym, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

JANUSZ KOBYŁKA

Pan Janusz od wielu lat aktywnie angażuje się w działania promujące miasto Lubartów oraz idee związane z pomocą drugiemu człowiekowi, aktywnością społeczną i zdrowym stylem życia. Swoją działalnością sportową i społeczną skutecznie promuje Lubartów nie tylko w regionie, ale również na terenie całego kraju. Na wyróżnienie zasługuje organizacja oraz udział w rajdach rowerowych o charakterze charytatywnym i promocyjnym, realizowanych we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Polskim Czerwonym Krzyżem. Propaguje idee honorowego krwiodawstwa oraz buduje pozytywny wizerunek miasta Lubartów. M.in. w ub. roku zrealizował wyjątkowy rajd rowerowy dookoła Polski, który stał się nie tylko ogromnym wyzwaniem sportowym, ale również przedsięwzięciem promującym Lubartów, aktywność fizyczną oraz ideę niesienia pomocy innym.

JAKUB SAGAN

Zawodnik i pierwszy trener sekcji tenisa stołowego Miejskiego Klubu Sportowego LEWART Autonomiczna Grupa Sekcji. Wychowanek klubu, prowadzi zajęcia we wszystkich kategoriach wiekowych. Jego podopieczni zdobywają medale na imprezach rangi lokalnej i krajowej, a drużyna kobiet uczestniczy w obecnym sezonie w rozgrywkach I ligi krajowej. Dzięki pracy trenera Sagana LEWART jest od kilku lat najlepszym klubem tenisa stołowego w województwie lubelskim.

STOWARZYSZENIE LUBARTOWSKI BEERGACZ

Grupa aktywnych mieszkańców naszego miasta, którzy dzięki pasji do biegania stworzyli rozpoznawalną w regionie i poza nim grupę sportową. Obecnie grupa zrzesza ponad 30 aktywnych biegaczy w różnych wieku i ciągle się rozrasta. Jej członkowie regularnie uczestniczą w licznych wydarzeniach biegowych w Polsce oraz poza granicami kraju na różnych dystansach, m.in. w półmaratonach, maratonach, a także w biegach terenowych i górskich. W Polsce reprezentują i promują nasze miasto m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Białymstoku czy w Katowicach. Poza granicami Polski biegali m.in. w Rzymie, Atenach, Barcelonie, Mediolanie, Lizbonie czy w Berlinie. Reprezentując Lubartów na licznych zawodach stali się ambasadorami miasta, promując jego pozytywny wizerunek jako miejsca aktywnego i otwartego na sport.

KONRAD KUDŁO

Tenisista stołowy, wychowanek Miejskiego Klubu Sportowego LEWART Autonomiczna Grupa Sekcji, sport uprawia od 2002 roku. Zawodnik i pomoc głównego trenera sekcji. Podstawowy zawodnik drużyny męskiej, zdobywca wielu punktów w meczach ligowych oraz czołowych miejsc w turniejach klasyfikacyjnych w randze wojewódzkiej. Od kilku lat zaangażowany w treningi młodszych grup, obecnie pomaga jako drugi trener sekcji, a największym sukcesem jest awans drużyny kobiet LEWARTU do I ligi państwowej oraz sukcesy jego podopiecznych w zawodach rangi ogólnopolskiej.

PAWEŁ MYŚLIWIECKI

Pan Paweł to były zawodnik drużyny piłkarskiej MKS „Lewart” Lubartów, barwy Lewartu reprezentował przez wiele lat grając na pozycji pomocnika ofensywnego. Zawsze był wyróżniającym się zawodnikiem, a swoją postawą, zaangażowaniem oraz osiągnięciami sportowymi godnie reprezentował lokalne środowisko sportowe. W rundzie jesiennej 2025 rozgrywek IV ligi lubelskiej był najlepszym strzelcem zdobywając 16 bramek.

DORIAN PALUCH

Zawodnik IV- ligowej drużyny MKS LEWART. Jest wychowankiem Lewartu. Gra na pozycji pomocnika skrzydłowego. Jest zawodnikiem młodzieżowym oraz zawsze gra w podstawowym składzie drużyny. Wystąpił prawie we wszystkich meczach ligowych i pucharowych klubu w sezonie 2025/2026. Zawodnik mógłby grać w wyższej lidze ale pozostał w Lewarcie aby pomóc zespołowi w osiągnięciu jak najlepszego w wyniku sportowego.

MATEUSZ KOMPANICKI

Zawodnik IV- ligowej drużyny MKS LEWART jest wychowankiem „Lewartu”. Podstawowy zawodnik drużyny, gra na pozycji obrońcy bocznego. Wystąpił prawie we wszystkich meczach ligowych i pucharowych klubu w sezonie 2025/2026. Stwarza wiele sytuacji strzeleckich. Drużyna LEWARTU obecnie zajmuje drugie miejsce w czwartej lidze rozgrywkowej i ma realne szanse na awans do III ligi rozgrywkowej na szczeblu centralnym.

GRAŻYNA PAŚNIK

Pani Grażyna od wielu lat z ogromnym zaangażowaniem działa społecznie na rzecz lokalnej społeczności jako pracownik Polskiego Czerwonego Krzyża – Oddziału Rejonowego w Lubartowie. Swoją aktywnością nieustannie udowadnia, że pomoc drugiemu człowiekowi jest dla niej prawdziwą pasją i życiowym powołaniem. Organizuje wydarzenia związane z działalnością Polskiego Czerwonego Krzyża, w tym obchody rocznicowe i akcje promujące idee humanitaryzmu i wolontariatu. Angażuje zarówno seniorów, jak i najmłodszych do działań charytatywnych, propagując ideę wolontariatu we wszystkich szkołach na terenie miasta. Promuje honorowe krwiodawstwo, organizuje akcje informacyjne i wydarzenia zachęcające mieszkańców do dzielenia się tym bezcennym darem życia. Opiekun Klubu Seniora działającego przy PCK Oddział Lubartów oraz świetlicy „Okno Świat – Nowe Horyzonty”, dla dzieci.

JERZY ZBICIAK

„Serce i Motor Lubartowskiej Opieki Hospicyjnej” ; to postać, której wkład w rozwój infrastruktury społecznej i medycznej Lubartowa oraz całego powiatu jest niemożliwy do przecenienia. Jako Kierownik Społecznego Zakładu Opieki Hospicyjnej im. ks. prałata Andrzeja Tokarzewskiego, od lat z niezłomną energią buduje system wsparcia dla osób u kresu życia, udowadniając, że hospicjum to nie tylko budynek, ale przede wszystkim wspólnota ludzi o wielkich sercach. Inicjator i organizator akcji „Kup okno lub drzwi do hospicjum” czy „Pola Nadziei”, koordynator zbiórek i kwest na rzecz Hospicjum, do których potrafi zaangażować dziesiątki wolontariuszy z każdej grupy wiekowej.

ŁUKASZ WÓJCIK

Współzałożyciel Klubu Honorowych Krwiodawców „LEWART” Lubartów, który stał się ważnym punktem na mapie społecznych i pomocowych inicjatyw naszego miasta. Sam przez wiele lat oddawał krew (łącznie ponad 20 litrów), obecnie przede wszystkim organizuje liczne akcje zbiórek krwi, współpracując przy tym z NSZZ Policjantów, Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Lubartowie czy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Został uhonorowany odznaczeniami Honorowego dawcy Krwi I, II i III stopnia oraz bardzo prestiżowym odznaczeniem resortowym Ministerstwa Zdrowia – odznaką „Honorowy dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu.” Laureat nagrody jest policjantem i dzielnicowym Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie; cieszy się nienaganną opinią i zaufaniem.

JOANNA SUGIER – właścicielka Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowego „uWiktora”

Firma działa od grudnia 1991roku. Znany większości mieszkańcom Lubartowa sklep „uWiktora” z artykułami papierniczymi, biurowymi i zabawkami działa nieprzerwanie od ponad 35 lat. Oferuje szeroką gamę asortymentu. Od roku 2002 działalność firmy poszerzono o pracownię krawiecką i można kupić tu również stroje karnawałowe. Sklep prowadzi także sprzedaż internetową. Pani Joanna wraz z pracownikami doradza i realizuje zamówienia przedszkoli, szkół, zespołów ludowych w zakresie projektowania i szycia strojów do przedstawień dziecięcych, balów, inscenizacji. Stale współpracuje z wieloma placówkami oświatowymi i stowarzyszeniami, przekazuje nieodpłatnie wiele artykułów na wydarzenia kulturalne, sportowe i charytatywne.

Piekarnia – Cukiernia SZCZYGIEŁEK Arkadiusz Szczygieł, Michał Szczygieł

Firma SZCZYGIEŁEK to rodzinna piekarnia z tradycjami sięgającymi roku 1975. Przedsiębiorstwo pod obecną nazwą funkcjonuje na rynku od 2001 r.; prowadzona jest przez dwóch wspólników – Arkadiusza i Michała Szczygła. Zakład dostarcza pieczywo do ponad 100 odbiorców na terenie województwa lubelskiego oraz do własnych sklepików / saloników firmowych oraz rozszerza swoją ofertę na sprzedaż internetową pozwalając szerszej grupie odbiorców rozkoszować się świeżymi wyrobami. Z myślą o klientach zespół pracowników wraz z właścicielami stale poszerza ofertę. Obecnie produkuje się m.in.: chleby żytnie, mieszane, razowe oraz chleby dla specyficznych grup odbiorców (np. diabetyków),chrupiące bułki oraz drożdżówki, wyroby cukiernicze i różnorodne ciasta. Firma od lat wspiera lokalne inicjatywy sportowe i kulturalne oraz charytatywne.

AGATA LIPSKA

Mieszkanka Lubartowa, studentka III roku Politechniki Lubelskiej, wydział zarządzanie, kierunek inżyniera logistyki. Średnia ocen za rok 2024/2025 wynosi 4,20. Agat jest wychowanką i zawodniczką sekcji tenisa stołowego Miejskiego Klubu Sportowego LEWART AGS, sport uprawia od kilkunastu lat. lat. Reprezentuje klub oraz miasto Lubartów w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Czołowa zawodniczka województwa lubelskiego. W obecnym sezonie z sukcesami występuje w rozgrywkach I ligi kobiet, w czasie których toczy zaciętą i wyrównaną walkę z zawodniczkami z całej Polski. Agata chętnie uczestniczy i pomaga w organizacji różnych wydarzeń pingpongowych organizowanych przez klub.

JAKUB BUDZYŃSKI

Mieszkaniec Lubartowa, student III roku Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wydział lekarski, kierunek lekarski. Średnia ocen Jakuba za rok 2024/2025 wynosi 4,33. Od 2017 roku jest aktywnym członkiem Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubartowie. W zespole gra na puzonie i razem z orkiestrą uczestniczy w wielu ważnych wydarzeniach muzycznych w mieście, w kraju oraz za granicą. Są to przeglądy, konkursy, dożynki, uroczystości państwowe i kościelne. Na wielu z tych wydarzeń razem z zespołem orkiestry zdobywa nagrody i wyróżnienia. Mimo wymagającego kierunku studiów systematycznie uczestniczy w próbach i występach.

PRZEMYSŁAW DRABIK

Mieszkaniec Lubartowa, student VI roku Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wydział lekarski, kierunek lekarski. W roku 2024/2015 uzyskał bardzo wysoką średnią ocen – wyniosła ona 4,71. Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie był wolontariuszem w przygotowaniach i organizacji wydarzeń charytatywnych Stowarzyszenia ALWERNIA; są to m.in. KAPUCYNALIA, BIEGI POKÓJ I DOBRO, Pikniki Motocyklowe. Pomagał także w zbiórkach charytatywnych na rzecz schroniska w Nowodworze. Jako przedstawiciel uczelni medycznej brał udział w prozdrowotnych spotkaniach w szkołach, w tym także lubartowskich. Jako wolontariusz Fundacji DKSM propaguje akcje pozyskiwania potencjalnych dawców szpiku kostnego, uczestniczy m.in. w akcjach: „Zdrowie pod kontrolą”, „Pomaganie mamy we krwi”, Jest aktywnym członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Komentarze do Oni zasłużyli na nagrody Burmistrza. Sprawdź, kto został wyróżniony podczas Dni Lubartowa


~Lista · 7 dni temu
Czy wiecie gdzie jest lista poprzednich nagrodzonych z lat ubiegłych? Jest jakieś zebrane w jednym miejscu? 0 0
~Supcio · 7 dni temu
Gratulacje dla wyróżnionych! Widzę że są też nowe nazwiska 0 0
wszlubart · 8 dni temu
Oni zasłózyli ale skolim się zbłaźnił. Nie powinien mieć zapłacone za to spóźnienie. 1 1
Pan Piotr · 8 dni temu
Zasłużyli, to zdobyli. Kilka osób znam, ale nie oceniam. 0 0
Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

🔔 Włącz powiadomienia o nowościach

Otrzymuj powiadomienia o nowych treściach w serwisie.

Widzisz coś ważnego? Nie czekaj, podziel się tym z nami! Lubartów24 to miejsce, gdzie Twoje informacje mają znaczenie. lubartow24.pl/kontakt/

reklama
reklama w Lubartowie
reklama w Lubartowie
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

mieszkanie do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kościuszki w Lubartowie, pierwsze piętro, pow. 30 mkw, 2 pokoje, korytarz, łazienka, kuchnia, jasne, zadbane, gotowe do zamieszkania. Osoby zainteresowane... cena: 1600 zł

Nieruchomości

Stancja 30- m2 do wynajecia.

Wynajmę stancję w spokojnej lokalizacji, 10 km od Lubartowa. Do dyspozycji Najemcy pokój, aneks kuchenny, łazienka, ganek, podwórko, miejsce parkingowe. Pełne wyposażenie. Dobry dojazd, w... cena: 1600 zł

Dam pracę / zlecenie

Magazynier, Pracownik Produkcji

Firma PPH Oksan zajmuje się produkcją elementów z tworzyw sztucznych. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Lubartowie, przy ul. Strefowa 30. Obecnie poszukujemy pracownika do działu...

Nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia w Lubartowie

Opis mieszkania: - lokalizacja: Lubartów, osiedle przy ulicy Popiełuszki - 3 piętro - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta (55 m2) + balkon - umeblowane, w kuchni urządzenia w... cena: 2200 zł

--
--
--
--
Zainstaluj aplikację Lubartow24
Lubartow24

Szybszy dostęp do lokalnych informacji!

Zainstaluj naszą aplikację i miej newsy zawsze pod ręką