💬 Twój głos ma znaczenie! Cieszymy się, że jesteś z nami bezpośrednio na naszej stronie. To właśnie dzięki takim czytelnikom jak Ty możemy opisywać sprawy ważne dla naszej okolicy. Masz chwilę? Zostaw komentarz pod artykułem lub prześlij link znajomemu. Twoja aktywność to dla nas jasny sygnał, że warto pisać o tym, co dzieje się blisko Ciebie. Dzięki!
Reprezentanci Lubartowskiej Akademii Sztuk Walki wzięli udział w Świętokrzyskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików. To kolejna okazja, by młodzi zawodnicy zdobyli doświadczenie w tej olimpijskiej dyscyplinie. W zawodach rywalizowało łącznie blisko 300 judoków z wielu klubów sportowych.
Podopieczni lubartowskiego klubu zajęli następujące miejsca:
- 1. miejsce – Marcel Gajowniczek
- 1. miejsce – Przemysław Kłoda
- 3. miejsce – Alan Borzęcki
- 3. miejsce – Julia Meksuła
- 4. miejsce – Klara Kosek
- 4. miejsce – Jan Kosek
- 5. miejsce – Franciszek Dudziak
- 5. miejsce – Danilo Herus
- 7. miejsce – Filip Pszczoła
Klub podziękował trenerom i zawodnikom, gratulując im występu.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.