💬 Twój głos ma znaczenie! Cieszymy się, że jesteś z nami bezpośrednio na naszej stronie. To właśnie dzięki takim czytelnikom jak Ty możemy opisywać sprawy ważne dla naszej okolicy. Masz chwilę? Zostaw komentarz pod artykułem lub prześlij link znajomemu. Twoja aktywność to dla nas jasny sygnał, że warto pisać o tym, co dzieje się blisko Ciebie. Dzięki!
W zawodach SIATKARSKI TOP, współfinansowanych przez Miasto Lubartów, wystartowało osiem drużyn, reprezentujących środowiska siatkarskie z Lubartowa i okolicznych miejscowości. Drużyny rywalizowały ze sobą najpierw w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie rozegrano mecze o I, III, V i VII miejsce w turnieju. Po wielu emocjonujących meczach ustalono kolejność w grupach, a następnie rozegrano mecze finałowe. Łącznie rozegrano 16 spotkań.
Kolejność końcowa:
- DDL Urszulin,
- Brzeźnica Bychawska,
- Bajlando,
- Orient Rokitno,
- Wilki,
- UKS Top
- KS Skurcz Łydki,
- Lubelskie Koziołki.
Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, a wszystkim meczom przyświecały zasady fair play. Drużyny odebrały z rąk prezesa UKS Top pana Zbigniewa Sajdy pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a drużyna zwycięska puchar. Nagrody zakupiono z funduszy przekazanych przez Miasto Lubartów. Sędziami podczas turnieju byli wolontariusze, działacze UKS Top oraz młodzież z ZS nr 2 w Lubartowie.
Z. Sajda
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.