💬 Masz coś do dodania? Lokalne tematy najlepiej znają lokalni mieszkańcy.
Najwięcej "wpadło" rowerzystów - aż 13. Do tego dwóch kierowców samochodów i jeden użytkownik hulajnogi elektrycznej, który miał dodatkowy "bonus" - był osobą poszukiwaną.
Rekordziści i nietypowe przypadki
W Starym Uścimowie 70-letnia rowerzystka spowodowała kolizję z oplem. Jak się okazało - kierowca auta też nie był trzeźwy, miał ponad pół promila.
W Lubartowie na ul. Nowodworskiej policja zatrzymała 59-latka w audi - wynik badania to ponad promil. Auto trafiło na parking, a sprawa trafi do sądu.
Rekordzistą został 50-latek z gminy Michów. Mężczyzna miał blisko 3 promile i pedałował przez Sosnówkę.
Policja przypomina
Z nowym rokiem szkolnym na drogach pojawia się więcej dzieci i młodzieży. Funkcjonariusze apelują, by nie wsiadać za kierownicę po alkoholu - niezależnie, czy to samochód, rower czy hulajnoga. Grożą za to wysokie mandaty, utrata prawa jazdy, a w przypadku samochodów - także sprawa w sądzie.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.