Kliknij obserwuj Lubartów24 na Google Wiadomości
Naszą wyprawę rozpoczęliśmy za Ostrowem Lubelskim na Ścieżce Przyrodniczej "Bobrówka". Spacer był niezwykle przyjemny: wokół zieleń, trawy i zioła, olchy, wierzby, śpiew ptaków, kaczki na porośniętym zielenią i złotym grążelem stawie.
W "Kronikach" Jana Długosza znajdziemy opis, jak tereny te przemierzał król Władysław Jagiełło, ścieżka prowadzi bowiem obok traktu królewskiego, który łączył Wilno z Krakowem. Ma ona kształt pętli okalającej staw Młyński.
Potem upiekliśmy kiełbaski przy ognisku przygotowanym dla nas przez Nadleśnictwo Parczew, a następnie udaliśmy się do Ostrowa Lubelskiego, aby spróbować swoich sił na strzelnicy pneumatycznej. Warsztaty strzeleckie odbyły się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, a także nauczycieli EDB z naszej szkoły. Ten test sprawnościowy zdaliśmy celująco.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.