Jeśli cenisz lokalne informacje - skomentuj i udostępnij
Setki motocyklistów spotkało się dziś w Firleju, a następnie przyjechało w ogromnej paradzie do Ostrówka. To nie tylko zlot, ale przede wszystkim akcja z misją. Pod hasłem "Jedziemy razem, oddajemy krew i bawimy się na maxa!" motocykliści pokazują, że ich pasja to także realna pomoc. Już od rana ustawiają się kolejki chętnych do punktu krwiodawstwa uruchomionego na terenie wydarzenia.
fot. Jakub Krupka
Więcej o tym, co czeka motocyklistów, ale i wszystkich tych, którzy zechcą przyjechać na teren imprezy przeczytacie w naszym KALENDARZU WYDARZEŃ
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.