Jeśli chcesz, żeby takie treści powstawały, pomóż im dotrzeć dalej – skomentuj, udostępnij, podeślij znajomym.
- To tylko pokazuje, że w powiecie lubartowskim panuje moda na naszą szkołę. Oczywiście, to nas bardzo cieszy. Ciężko pracujemy na naszą dobrą opinię. Uczniowie z "Chopina" zdają bardzo dobrze egzaminy maturalne czy zawodowe. Dodatkowo, odnosimy mnóstwo sukcesów w konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych. Myślę jednak, że naszym największym atutem jest fantastyczna atmosfera. Uczeń w naszej szkole wie, że jest dla nas ważny i wyjątkowy - powiedział Zbigniew Sajda, Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.
Warto podkreślić, że uczestnicy Dnia Otwartych Drzwi w lubartowskiej placówce pochodzili z wielu miejscowości naszego regionu. Liczną reprezentację miał oczywiście Lubartów, ale po raz kolejny potwierdziło się, że sława "Chopina" wykracza daleko poza granice miasta. Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki pragnęli poznać m.in. uczniowie z Brzeźnicy Bychawskiej, Kocka, Michowa, Firleja, Kamionki, Łucki, Ostrówka, Sernik, Parczewa czy Skrobowa.
Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie zaproponował młodzieży w tegorocznej rekrutacji nabór do sześciu klas liceum oraz jednej technikum. W tej drugiej placówce kształcenie odbywa się w zawodzie technik informatyk. Wszelkie informacje dotyczące procesu rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej www.zs2.lubartow.pl, na profilu facebookowym szkoły oraz w sekretariacie lubartowskiej placówki.
- Serdecznie zapraszamy młodzież klas ósmych do naszej szkoły. Czekamy na Was z otwartymi sercami i dołożymy wszelkich starań, abyście mogli u nas rozwinąć swoje talenty i pasje - dodał Zbigniew Sajda.
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.