184 online
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
Grzegorz Gregorowicz
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
16:04 · 15 marca 2023 przez Redakcja

Gregorowicz zrezygnował z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta Lubartów

Otwierając 50 sesję RM Lubartów Przewodniczący Grzegorz Gregorowicz przekazał dwa komunikaty. Jeden z nich dotyczył jego rezygnacji z funkcji Przewodniczącego Rady Miasta Lubartów.

dodaj reklamę na Lubartow24.pl
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

           Zapisz się do newslettera

Już wczoraj Grzegorz Gregorowicz informował, że stracił polityczny mandat żeby kierować radą.

Utraciłem większość polityczną, która popiera moją osobę na tym stanowisku. - mówił podczas spotkania z przedstawicielami mediów

ZOBACZ » Sesja dla ośmiorga radnych

Dziś do prowadzenia sesji wyznaczył swojego zastępcę - Grzegorza Siwka. Opuścił też posiedzenie i nie weźmie udziału w dzisiejszych obradach.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_2e54f38 6 dni i 8 godzin temu
Rozgonić ich wszystkich.Tylko tego warci są.CBA i Nik przyjedzie to ich rozliczy .Niebawem. Wpadną bez zapowiedzi, skontrolować ten bałagan Lubartowski.Sporo tych mądrych poleci w pasiaki lub słono zapłacą.za swe uczynki znajomości przetargi i inne sprawy po znajomości.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_9e6e951 6 dni i 8 godzin temu
Rzeczywiście, pulpet już może pakować przybornik ze szczoteczką do zębów.
 

~user_9f53082 7 dni temu
Daleko nie ucieknie.Zrezygnował bo wie że i tak byłby wywalony. He. A to nie koniec kariery ich.Ma być kontrola CBA i NIK.Myślą ze jak sami odejdą to kary nie będzie? Dopiero się zacznie.Dopadną ich i się skończą mądrości i oszustwa.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_a70b25b 7 dni temu
Radny Kuśmierzak jak chce z ankietą chodzić po blokach to może niech wpierw przedstawi ogólny koszt szlabanów, ich utrzymanie, konserwacje, amortyzację etc. Będzie wiadomo ile one tak naprawdę kosztują w przeliczeniu na jednego mieszkańca i czy warto czy nie warto było zamykać osiedla?  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_2d53f23 6 dni i 16 godzin temu
To radny ma ci koszty szlabanów w spółdzielni policzyć czy prezes, któremu za to płacisz kasę większą niż dostaje Duda? Prezes tak was wytresował przy pomocy waszej telewizji, że już nikt nie śmie niego od niego wymagać bo wszystkiemu winni są jego kumple z którymi się pokłócił.
 

~user_db85f1c 7 dni temu
Do radny Polichańczuk: proszę zapytać kolegi klubowego radnego Krówczyńskiego jak się wylicza dochody miasta. Ustawowo to również subwencje, które miasto otrzymuje np.: subwencja oświatowa. Ale te prawdziwe dochody są bardzo niewielkie i to z od tych kwot powinno się wyliczać kwotę do budżetu obywatelskiego. Kiedyś była na ten temat dyskusja i wyszło, że to tak niewielka kwota, że wystarczy na waciki więc radni uznali aby liczyć również od subwencji. Czyli tak naprawdę to zadłużają miasto. A zwiększając kwotę budżetu obywatelskiego de facto jeszcze bardziej radny chce zadłużać miasto na rzeczy zbędne typu psistanek czy inne podobne. Wybory jasno wskazały na przedstawicieli do rozporządzania budżetem gminy i dlaczego teraz przedszkolaki mają decydować a radni uchylać się od odpowiedzialności. Kiełbasa wyborcza? Burmistrz się skompromitował pump truckiem i innymi zbędnymi realizacjami, WL potajemnie brnęła w stadion z którego korzysta promil mieszkańców a długi i odsetki olbrzymi spłacają wszyscy. Może pora oddłużać a nie napychać kichę kiełbasy wyborczej?!  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_8bdc878 7 dni temu
Grzegorz Siwek; a któż to taki? Trzeba poczekać aż pewien, dziś szeregowy radny (nawiasem: też Prezes) wyznaczy następce Gregora.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_c4cf1e2 7 dni temu
Do radny Kural: Zwrot kosztów jednorazowego przewozu następuje w wysokości określonej według wzoru: koszt = (a-b) × c gdzie: a - liczba kilometrów przewozu drogami publicznymi z miejsca zamieszkania do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, innej formy wychowania przedszkolnego, ośrodka rewalidacyjno--wychowawczego, szkoły podstawowej albo szkoły ponadpodstawowej, a także przewozu rodzica z tego miejsca do miejsca zamieszkania lub miejsca pracy, i z powrotem, b - liczba kilometrów przewozu drogami publicznymi z miejsca zamieszkania rodzica do miejsca pracy i z powrotem, jeżeli nie wykonywałby przewozu, o którym mowa w lit. a, c - stawka za 1 kilometr przebiegu pojazdu. Zwrot należy się za dowóz do szkoły i powrót do domu bo to jest jednorazowy przewóz. A odbiór ze szkoły to kolejny jednorazowy przewóz. Po to w tym wzorze jest miejsce pracy ujęte aby osoby pracujące jeżeli ich miejsce pracy jest dalej niż szkoła nie otrzymały żadnego zwrotu a transport do szkoły był traktowany jako przy okazji dojazdu do pracy. Zapewne to deklaracja rodzica jest istotna gdzie pracuje i czy szkoła jest po drodze czy w przeciwnym kierunku.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_8486341 6 dni i 16 godzin temu
Logiczne myślenie w tym i matematyka nigdy nie było mocną stroną tego radnego. Więc nie jestem pewna czy dobrnął do końca tego co napisałeś.
 

~user_da642ef 7 dni temu
Nareszcie,powinien całkowicie zrezygnować z polityki,on ma wysokie "ego",  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_98c92ed 7 dni temu
Zieliński jako platforma już pokazał przez lata jak szpital zrujnować razem z psl. Siedział cichutko jak Gregorowicz szalał u steru i uciszał niewygodnych.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_336d04d 6 dni i 16 godzin temu
Co ty pieprzysz szpital jest powiatowy a Zieliński zawsze był radnym miejskim. Nie choć na te pisowskie spotkania bo bo ci tam prawdy nie powiedzą.
 

~user_9335eb5 7 dni temu
Przewodniczącym powinien zostać Pan Zieliński a jak widać Siwek nie nadaje się nawet na zastępcę.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_051330f 8 dni temu wysoko oceniany komentarz
Kolejny mondrołek. Narobić zadymy i uciec ze stsnowiska. Będzie brakować tych super frazesów i pięknych wypowiedzi ukwieconych ślinotokiem i bełkotem. Ale nie daj Panie Boże żeby w to miejsce wybrali tego co gównem i szlamem oblewa od lat w kanale s wszystkich radnych którzy nie maszerują razem z nim. A wszyscy ci zo zasiadli wymazani tymi fekaliami przy jednym stole powinni wsiąść na taczki i kazać wywieźć sie do Wieprza. I nie mówcie że Gregorowicz was zjednał z Prezesem w spornej sprawie. HAŃBA i KOMPTOMITACJA CAŁEJ RADY. OD LAT SIĘ NIE ZMIENIACIE TYLKO WŁADZA WAM W GŁOWIE. Wiosna idzie rowy kopać.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_909e29e 8 dni temu
To już wiadomo, jak Gregorowicz zrezygnował z członkostwa w PiS. Złożył rezygnację, gdy było wiadomo, że go wywala.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_bac76b9 8 dni temu
Zero klasy, zapamiętam go z podwyżki diet. Oby już skończył z polityką.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_e629b50 8 dni temu
Piękna chwila, nareszcie koniec żenady.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_7bc7345 8 dni temu wysoko oceniany komentarz
Zaczął od zdrady. Nic ciekawego nie uczynił, a na koniec się obraził. I taka to historia. Żenada. Zmarnowane 4 lata w imię zaspokojenia ambicji bycia Przwodniczącym Rady Miasta.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_1559ef6 8 dni temu
Oszołomie, żeby przekazać prowadzenie Siwkowi, musiał opuścić obrady. To wybika z przepisów. Wyjaśnil to w komunikacie, prowokatorze.
 

~user_93a8711 8 dni temu
oby tylko nowym przewodniczącym nie został Tomasiak  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_9dd9f5c 8 dni temu
Gośc ma klasę, nie ma co. Słabo widzę dalszy ciąg.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

Fotobudka 360 Lubartów

Fotobudka 360 to najmodniejsza forma imprezowej atrakcji w dobie TikToka, Facebooka oraz Instagrama. Spraw aby Twoi goście poczuli się wyjątkowo i wynieśli niezapomnianą pamiątkę w formie... cena: 1000 zł

Nieruchomości

Wynajmę Lokal Usługowy 200 m2 80+120

Lokal usługowy w centrum gminy Serniki dwa 80m2+120m2 cena: 4500 zł

Produkty rolne

kasza gryczana

Sprzedam kaszę gryczaną z gryki ekologicznej która nie była pryskana ani nie nawożona. Posiadam certyfikat ekologiczny. Mogę dostarczyć zamówienie pod wskazany adres. cena: 12 zł

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię HYDRAULIKA

Zatrudnię do pracy na umowę, instalatora z doświadczeniem lub po szkole. Praca na terenie Lublina i okolic. Wynagrodzenie wg doświadczenia i zaangażowania. Zapewniam transport z Lubartowa i...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI
:::
Oferty pracy w Lubartowie

Oferty pracy w Lubartowie

sponsorowany

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.515 sek. (54)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO