174 online
reklama Lubartów oferta
nie dajcie się uzależnieniu
13:58 · 15 marca 2023 przez ZS2

Trzymajcie się i nie dajcie się uzależnieniu

W miniony czwartek uczennice klasy 3g (Zuzanna Guz, Julita Bogusz, Martyna Meksuła, Martyna Deleżuch oraz Weronika Wierzchoń) zorganizowały prelekcje związane z problem uzależnienia od technologii.

           Zapisz się do newslettera

W wydarzeniu prowadzonym przez dziewczyny wzięło udział około 200 uczniów. W ciągu 45 minut wszyscy obecni mogli dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest uzależnienie, jak  ono wygląda w rzeczywistości i jakie są skutki nadmiernego korzystania z telefonu. 

Dla wszystkich osób biorących udział w tym wydarzeniu została przygotowana ciekawa forma sprawdzenia wiedzy - quiz składający się z 13 pytań. Osoby z najwyższymi wynikami zostały nagrodzone książkami oraz słodyczami, które ufundował jeden z partnerów projektu - PCK. Na uczestników czekały również, sponsorowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Lubartowie, autorskie ulotki, które zawierały informacje dotyczące problemu uzależnień od Internetu oraz celu podejmowanych przez grupę działań. 

obrazek

Z kolei w piątek, 10 marca 2023 r.,  dziewczyny gościły w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie. Zgromadzeni na prelekcjach uczniowie klas  7 i 8 mieli szansę zobaczyć prezentację na temat uzależnienia w sieci. Zawierała ona między innymi informacje o rodzajach i skutkach uzależnienia oraz przebiegu leczenia. Pod koniec spotkania klasy mogły wziąć udział w małym konkursie, po którym na zwycięzców czekały słodkie nagrody.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
ZS2
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

Piasek gruz ziemia - koparki wywrotki KOPALNIA

Kopalnia piasku Nowodwór koło Lubartowa oferuje: - piasek podsypkowy - piasek pod kostke - do murowania, przesiewany - ziemia czysta przesiewana - ziemia pod trawnik, na podniesienie...

Oferuję usługi

M-DACH wszystko do dachu | sprzedaż | usługa

M-DACH WSZYSTKO DO DACHU Oferujemy usługę wykonania kompleksowego pokrycia dachowego z materiałem! Profesjonalne doradztwo, bezpłatna wycena. Jeśli planujecie Państwo wymianę...

Nieruchomości

Sprzedam działkę na Zygmunta I Starego Lubartów

Sprzedam działkę budowlaną 670 m2 na Zygmunta I Starego w Lubartowie. cena: 200000 zł

Produkty rolne

kasza gryczana

Sprzedam kaszę gryczaną z gryki ekologicznej która nie była pryskana ani nie nawożona. Posiadam certyfikat ekologiczny. Mogę dostarczyć zamówienie pod wskazany adres. cena: 12 zł

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI
:::
Jakie są rodzaje pakowarek?

Jakie są rodzaje pakowarek?

0 sponsorowany

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.506 sek. (37)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO