186 online
reklama w Lubartowie
Elektronicy z RCEZ najlepsi w kraju
13:15 · 15 marca 2023 przez RCEZ

Elektronicy z RCEZ najlepsi w kraju

Uczniowie technikum elektronicznego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zwyciężyli w ogólnopolskim konkursie KITY AVT I TY.

           Zapisz się do newslettera

Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, członków szkolnych kół naukowych oraz młodzieży uczestniczącej w warsztatach technicznych i elektronicznych zorganizowanych w domach kultury, miał na celu zainspirowanie młodzieży do rozwijania umiejętności lutowania układów elektronicznych i upowszechnienie wiedzy o działaniu urządzeń elektronicznych, w oparciu o zestawy do samodzielnego montażu produkowane przez AVT.

Film przygotowany przez uczniów klasy drugiej: Marcina Iwanka i Jana Kasperka oraz ucznia klasy trzeciej- Patryka Góździa, pod opieką nauczyciela przedmiotów zawodowych mgr inż. Łukasza Najdy, zdobył uznanie komisji konkursowej zapewniając laureatom pierwsze miejsce. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami montażu układów elektronicznych, zdobytymi podczas zajęć praktycznych w szkole oraz kreatywnością przy demonstracji działania zmontowanej centrali alarmowej. Na pochwałę zasługuje również fakt wyboru zestawu konkursowego kitu AVT 5466, gdyż uczniowie dopiero w trzeciej klasie przyswajają praktyczne umiejętności montażu instalacji elektronicznych, w tym systemów alarmowych, co stanowiło dla nich dodatkowe wyzwanie. Zwycięski filmik konkursowy Centralka Alarmowa z 2 Liniami Dozorującymi - AVT 5466 dostępny jest na szkolnym kanale YouTube

W najbliższym czasie zostanie on opublikowany również na kanale organizatora, a lista laureatów w kwietniowym numerze czasopisma ,,Elektronika dla Wszystkich". Nagrodami w konkursie są możliwości nawiązania współpracy z Pracownią Konstrukcyjną AVT, w celu opracowania i publikacji na łamach czasopisma ,,Elektronika dla Wszystkich" własnego projektu zestawu DIY przez każdego z laureatów, BON o wartości 500zł do realizacji w Sklepie AVT na wyposażenia pracowni szkolnej oraz upominki rzeczowe dla uczestników. Realizacja własnego profesjonalnego projektu pozwoli naszym uczniom zdobyć cenne doświadczenie w pracy zawodowej, jeszcze w trakcie nauki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, życzymy owocnej współpracy z AVT oraz dalszych sukcesów zawodowych.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 5


udostępnij:      

autor / dodał:
RCEZ
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_2a3e21c 8 dni temu
Gratulacje!!!  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Wynajmę Lokal Usługowy 200 m2 80+120

Lokal usługowy w centrum gminy Serniki dwa 80m2+120m2 cena: 4500 zł

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię ekipę do prac murowych

Zatrudnię ekipę do prac żelbetowych i murowych. Warunki i wynagrodzenie do dogadania. Praca na terenie Lublina i okolic. Proszę o kontakt pod numerem telefonu.

Produkty rolne

kasza gryczana

Sprzedam kaszę gryczaną z gryki ekologicznej która nie była pryskana ani nie nawożona. Posiadam certyfikat ekologiczny. Mogę dostarczyć zamówienie pod wskazany adres. cena: 12 zł

Dam pracę / zlecenie

KUCHARKA /KUCHARZ /POMOC KUCH.

PRACA DLA KUCHARZA Restauracja w Bramie poszukuje do pracy osoby na stanowisko : KUCHARZ Jeżeli poszukujesz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze młodego i dynamicznego zespołu...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI
:::
Jakie są rodzaje pakowarek?

Jakie są rodzaje pakowarek?

0 sponsorowany

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.849 sek. (43)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO