163 online
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
szlaban
08:00 · 15 marca 2023 przez Redakcja

Radny odwiedzi mieszkańców. Będzie pytał o szlabany na osiedlach

Radny Artur Kuśmierzak podczas wtorkowego spotkania radnych zapowiedział, że już od najbliższego czwartku będzie zbierał podpisy w sprawie szlabanów, które od pewnego czasu grodzą wjazd na wiele lubartowskich osiedli.

dodaj reklamę na Lubartow24.pl
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

           Zapisz się do newslettera

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_8a13e5a 2 dni, 11 godzin temu
Odnoszę wrażenie, że szlabany przeszkadzają tylko tym, którzy nie są mieszkańcami SM. Ja mieszkam na "zaszlabanowanym osiedlu" i nie widzę w tym żadnego problemu, wręcz przeciwnie widzę zalety. Mieszkańcy wjezdzają busami i spokojnie parkują jeśli posiadają karte parkingową (co najmniej kilka busów stoi obok mojego bloku i nikt w tym problemu nie widzi.) szlaban otwieram z okna mieszkania (4 pietro) jesli spodziewam się gosci lub fachowca. Jak już wspomniałam protestują ci, którzy maja problem z zaparkowaniem na dziko na osiedlu.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_9a3be1c 8 dni temu
Wszyscy mieszkańcy wymienionych ulic powinni pójść i za ucho przyprowadzi tego małego gówniarza prezesa i nakazać mu osobiste odholowanie na jego prywatny koszt tych samochodów Nie dość że my mieszkańcy spółdzielni mieszkaniowej nie mamy gdzie parkować to jeszcze musimy wysłuchiwać za tego jegomościa gonić dziadostwo powtarzam gonić dziadostwo.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_81e67fe 8 dni temu
jak są szlabany na terenach spółdzielni mieszkaniowej to należało by postawić zakazy parkowania na ulicy partyzanckiej, mickiewicza i zielonej dla klientów siłowni znajdującej się w budynku spółdzielni. niech właściciel siłowni i budynku zorganizuje dla nich parking  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_e1d28ea 8 dni temu
Przy okazji szlabanów na osiedlach SM można wspomnieć o parkowaniu przy siłowni na ul. Zielonej - budynek SM. Wieczorami ulica Zielona, Mickiewicza i Partyzancka jak i ich skrzyżowanie stają się prywatnym parkingiem dla klientów wspomnianej siłowni. Ulice i skrzyżowanie stają się nieprzejezdne, chodniki przed posesjami mieszkańców zastawione, że nawet właściciel u siebie pod domem nie może zaparkować. Od 2 lat właściciel siłowni, klienci jak i SM ignorują mieszkańców wspomnianych ulic..  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_6764ad7 5 dni i 5 godzin temu
Koło siłowni prezes ma duży plac który powinien przeznaczyć na parking dla klientów. Tylko że on wybudował duży obiekt i oczekuje że miasto zrobi parking z naszych podatków.
 

~user_018742a 8 dni temu
Panie Kuśnieżak. Proszę sprawdzić czy jest prawdą że na parking 36 miejsc przy ulicy Cichej jest wydane około stu pilotów do szlabanów. Pytam więc gdzie mamy parkować jak nie pod blokiem. Tomasiak widać celowo zapchał parkingi żeby jego psy biegały po osiedlu i robiły fotki. 36 miejsc to 36 pilotów. To jest prezes to jest kupa śmiechu z nie dopiętym krawatem i wiejską koszuliną  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_18b1d74 8 dni temu
Prezes juz gotuje smołę i wrzątek by lać ją z warowni jak za czasów krucjaty na niewiernych oblegajacych jego warownię kanał szambo. Szlabany jak do drewnianego muzeum Rozprawcie się raz na zawsze z tym anty prezesikiem  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_1f3f834 8 dni temu
nie mając prywatnego auta i jeżdżąc firmową flotą (różne auta) nie można wjechać na własne osiedle? Dobrze, że już nie mieszkam w Lubartowie  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_b8de63d 8 dni temu
Jeżdżę firmowym autem i tego problemu nie mam. Identyfiktor dostalem bez problemu.
 

~user_439c002 8 dni temu
to mieszkańcy, którzy nie mają auta/pilotów mają jakieś zniżki za czynsz? w końcu nie mogą korzystać z miejsc parkingowych to dlaczego mają za nie płacić?  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_d4cab83 8 dni temu
W końcu ktoś wziął się za to sobiepaństwo prezesa.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_40bce0b 8 dni temu
najlepsze jest to, że ja jako hydraulik nie mogę wjechać do awarii, zostawiam auto gdzieś gdzie się da i dźwigam te moje szwedki do Klienta, to jest dopiero działąnie na korzyść przedsiębiorcy i mieszkańca panie TomaSHIFT.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_348633f 8 dni temu
i tu doskonale widzimy jak te szlabany "pomagają". Mam w innym mieście rodzinę na oszlabanowanym osiedlu i nie ma problemu z wjazdem. Ba... nie trzeba nawet schodzić z pilotem bo zdalnie da się otworzyć telefonem.
 

~user_c896786 6 dni i 13 godzin temu
Posiadajac firme mozna zawnioskowac o uniwersalny pilot (tak dla przykladu maja dostawcy jedzenia)
 

~user_407069c 8 dni temu
weźcie się ludzie skrzyknijcie i pogońcie te władze spółdzielni skoro wam utrudniają wjazd własnym autem na miejsca, za których utrzymanie płacicie.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_642d861 8 dni temu
Utrudniali wjazd i parkowanie przybysze z okolicznych miejscowości, którym wygodniej i taniej było zablokować osiedlowe uliczki i parkingi na czas załatwiania spraw. Teraz niestety urwało się i niektórych to boli.
 

~user_e2a411f 8 dni temu
Przecież teraz problem z wjazdem mają nawet mieszkańcy osiedli.
 

~user_55678ad 8 dni temu
piloty są blokowane przyjezdnym, czy mieszkańcom osiedli?
 

~user_6b7fd3f 8 dni temu
Jestem mieszkańcem spółdzielni i w końcu jest gdzie zaparkować. Pobliskie parkingi są prywatne i w tym nikt nie widzi problemu, że są postawione zakazy. Nowych parkingów miejskich brak, a na podwyżki dla radnych znalazło się. Na istniejących miejskich parkingach są wolne miejsca, dlaczego tam nikt nie parkuje? Bo są płatne?
 

~user_be26817 8 dni temu
to, że mieszkańcy chcą szlabanów przy ograniczonych miejscach parkingowych jest dla mnie zrozumiałe. Nie rozumiem tylko dlaczego dają sobie blokować piloty.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_8f31e8a 8 dni temu
pierwszy raz piszę komentarz na tej stronie i pierwszy raz pochwalę za inicjatywę radnego. Ludzie nie mają czasu chodzić na spotkania.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_9763adb 8 dni temu
super, kazda inicjatywa umozliwiajaca dialog,konsultacje jest pozytywna  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_4d48b55 8 dni temu
Może i tak, ale czym to się różni od napisania prywatnej wiadomości do radnego na FB? Wielu z nich ma swoje konta i chyba każdy może pisać kiedy chce.
 

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

M-DACH wszystko do dachu | sprzedaż | usługa

M-DACH WSZYSTKO DO DACHU Oferujemy usługę wykonania kompleksowego pokrycia dachowego z materiałem! Profesjonalne doradztwo, bezpłatna wycena. Jeśli planujecie Państwo wymianę...

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnimy kelnerów, kucharzy i pomoce kuchenne

Szukamy pracowników do restauracji na pełen etat oraz do pracy na weekendy. Wymagamy: - aktualnej książeczki zdrowia - sumiennej i punktualnej - lubiącej ludzi i znającą specyfikę...

Oferuję usługi

PRACE REMONTOWE I WYKOŃCZENIA

Jesteśmy firmą budowlaną. Specjalizujemy się w pracach szpachlarskich i malarskich oraz zabudowie karton gips. Prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego agregatu. Naszym atutem jest...

Oferuję usługi

Piasek gruz ziemia - koparki wywrotki KOPALNIA

Kopalnia piasku Nowodwór koło Lubartowa oferuje: - piasek podsypkowy - piasek pod kostke - do murowania, przesiewany - ziemia czysta przesiewana - ziemia pod trawnik, na podniesienie...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.387 sek. (50)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO