147 online
dodaj reklamę w tym miejscu oferta
Hutnicza
06:39 · 9 lutego 2023 przez Redakcja

Cztery oferty na remont chodnika przy ul. Hutniczej

6 lutego minął termin, w którym potencjalni wykonawcy mogli składać swoje oferty na remont chodnika przy ul. Hutniczej w Lubartowie.

           Zapisz się do newslettera

Chodnik przy ul. Hutniczej znajduje się zarówno na terenie miasta jak i gminy Lubartów. Gdy w sierpniu ubiegłego roku kończyły się prace po miejskiej stronie gmina ogłosiła przetarg na nieco ponad 100 metrowy odcinek na jej terenie. Nie znalazł się jednak żaden wykonawca zainteresowany wykonaniem tego zadania i przetarg musiał zostać unieważniony. Mieszkańcom obiecano, że ponowna próba wyłonienia wykonawcy zostanie przeprowadzona na początku 2023 roku.

obrazek

Przetarg na brakujący fragment chodnika ogłoszono w styczniu, a dziś wiemy już, że wykonawcę najprawdopodobniej uda się wyłonić. Tym razem zamówieniem zainteresowanych było 4 potencjalnych wykonawców, a trzy oferty mieszczą się w kwocie przeznaczonej na to zamówienie.

obrazek

Po zakończeniu formalnej oceny ofert, wyborze wykonawcy i podpisaniu umowy ten będzie miał 3 miesiące na zrealizowanie zamówienia.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_cf4b29b 39 dni temu
Kiedyś ten handel odbywał się w dole po wyrobisku kopalni piasku ale po jakimś czasie właściciele sfrustrowani że rolnicy nie płacą im placowego zaczęli wysypywać tam śmieci i gruz. Wtedy wszyscy przenieśli się z handlem na drogę.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_02340b6 42 dni temu
to dlaczego Ci mieszkańcy nie dzwonią na policję?  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_f926ffc 42 dni temu
Sprzedający i kupujący blokują cały chodnik oraz znacznie utrudniają przejazd ulicą. W każdy wtorek nie ma możliwości przejść chodnikiem na odcinku, na którym odbywa się handel , co znacznie wpływa na bezpieczeństwo pieszych zmuszonych wchodzić na jezdnię. Niektórzy kupujący zatrzymują się autami przed pojazdami sprzedawców i dokonują transakcji bez wychodzenia z pojazdu. Ktoś w końcu powinien się zająć się tym tematem, aby ułatwić życie mieszkańcom.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_5e2bc87 42 dni temu
miasto ma przecież targowisko w centrum  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_06e55d7 42 dni temu
Otóż to. Urząd mógłby pomyśleć o organizacji miejsca dla wtorkowego targowiska blokującego całą Hutniczą.. Mieszkańcy notorycznie mają problem z wyjazdem z własnych posesji, już nawet nie wspominając o resztkach warzyw czy folii porozrzucanych w miejscach handlu czy warkocie silników od bladego świtu.. Oczywistym jest, że ludzie muszą zarabiać, ale niech miasto przystosuje konkretne miejsce wygodne i dla sprzedawców i dla ruchu drogowego. Poza tym samochody dostawcze niszczą nowo ułożony chodnik. Osiedle jak każde inne, tu też są dzieci wracające niebezpieczną drogą ze szkół, więc pobocze tym bardziej powinno być przystosowane.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_4131f37 42 dni temu
właśnie nie wiem czemu to miejsce jest nadal targowe. są lepsze lokalizacje z lepszym dojazdem  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_9e2aad9 42 dni temu
Przy tej okazji warto byłoby zdecydować o przeniesieniu targu w inne miejsce. Szkoda nowego chodnika na cotygodniowy zjazd i parkowanie ciężkich pojazdów. A i mieszkańcom byłoby znacznie łatwiej funkcjonować we wtorkowe poranki.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_af4adc9 42 dni temu
Niezłe te wyceny teraz... Kawałek chodnika przy kilku domach i prawie 200 tysięcy  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnia fryzjera/ fryzjerka

Zatrudnię fryzjera/fryzjerkę uśmiechniętą , punktualna oraz pasją do fryzjerstwa . Uwielbiasz zawód fryzjera lubisz to robić i chciałaby się szkolić oraz kontakt z ludźmi....

Dom i Ogród

Więźba Dachowa Impregnowana

W ofercie więźba dachowa na dach, pod wymiar!! PROMOCJA !! Posiadamy transport HDS Więźba zaimpregnowana zanurzeniowo. Potrzebujesz więźby na dach, prześlij projekt, wycena gratis!

Dam pracę / zlecenie

Praca w sklepie spożywczym

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie spożywczym. Praca na 1/2 etatu. Wszystkich informacji udzielę przez telefon.

Dam pracę / zlecenie

Kierowca kat. B - przewóz osób

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Starościnie poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy kat. B Obowiązki: - przewóz osób busem do 9 osób - praca na trzy zmiany Wymagania: - prawo...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.439 sek. (47)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO