150 online
reklama w Lubartowie
Zdjęcie
14:10 · 8 lutego 2023 przez Redakcja

Lubartów: nowy przetarg na oświetlenie boisk

Stare oprawy oświetleniowe przy boiskach mają zostać zastąpione nowymi. Miasto powtarza przetarg, który unieważniony został pod koniec stycznia.

           Zapisz się do newslettera

We wcześniejszej próbie wyłonienia wykonawcy zadania miasto otrzymało 4 oferty opiewające na kwoty od ok. 220 do 641 tys. zł. Przeznaczone środki na to zadanie były jednak znacznie mniejsze ( ok. 136 tys. zł ) i postępowanie zostało unieważnione.

Dziś urząd podjął kolejną próbę wyłonienia wykonawcy tego zadania. W jego ramach ma zostać wymienione 18 opraw na terenie II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie, oraz 80 kloszy na trzech boiskach znajdujących się na terenie miasta:

  • przy ulicy Lubelskiej (obiekt II LO)
  • przy ulicy 1 Maja (obiekt MOSiR Lubartów przy Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie)
  • przy ulicy Parkowej (obiekt MOSiR)

Termin składania ofert upływa 16 lutego 2023 r.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Piekarz, pomocnik piekarza

Piekarnia "Kajzerka" zatrudni osobę na stanowisko piekarz, pomocnik piekarza. Więcej informacji udzielimy w biurze firmy.

Dam pracę / zlecenie

KUCHARKA /KUCHARZ /POMOC KUCH.

PRACA DLA KUCHARZA Restauracja w Bramie poszukuje do pracy osoby na stanowisko : KUCHARZ Jeżeli poszukujesz ciekawej i stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze młodego i dynamicznego zespołu...

Nieruchomości

Kupię działkę budowlaną - LUBARTÓW/OKOLICE

Kupię działkę budowlaną w Lubartowie lub okolicy. Oferty z adresem i ceną proszę składać za pośrednictwem formularza. Działka może być zadłużona lub z nierozwiązanym stanem... cena: 100000 zł

Oferuję usługi

budowa domów

wybudujemy dom od fundamentów aż po dach ,wieloletnie doświadczenie , możemy to wykonać z materiałami które dowieziemy na budowę lub z materiałów powierzonych. Wycenę zrobimy po...

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.451 sek. (32)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO