195 online
reklama Lubartów oferta
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
12:14 · 8 lutego 2023 przez Redakcja

USC w Uścimowie zaprasza na Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego zaprasza wszystkie pary, które w 2023 roku będą obchodziły Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego oraz pary, które swój Jubileusz obchodziły w latach wcześniejszych, a nie zostały odznaczone Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie do zgłaszania się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Starym Uścimowie w celu złożenia wniosku o nadanie Odznaczeń za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

dodaj reklamę na Lubartow24.pl
oferta reklamowa
oferta reklamowa
oferta reklamowa

           Zapisz się do newslettera

Zgłaszać można wszystkich chętnych Jubilatów mających miejsce zameldowania na pobyt stały na terenie Gminy Uścimów. Z wnioskiem mogą wystąpić sami Jubilaci lub osoby im najbliższe. Prosimy o składanie wniosków do Urzędu Stanu Cywilnego w Starym Uścimowie do dnia 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji pod nr tel. 81 8523033

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_e84ee62 38 dni temu
Pani wójt nie pamietała o jubilatach przez kilka lat a tu na chwilę przed wyborami raptem olśnienie i spotkanie z jubilatami ?  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_adc5069 42 dni temu
takie odznaczenia każda gmina robi. Co to ma wspólnego z wyborami? Nikt nikogo nie zmusza by brać w tym udział  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

~user_860b8c7 42 dni temu
Tacy 50cio letni rekordziści pójdą do wyborów w gminie bardziej zdyscyplinowanie niż młodzi mądrale. To i pani wójt sobie o nich przypomniała.  
dodając komentarz akceptujesz regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Lokal biurowy do wynajęcia na ulicy Lubelskiej 49

Lokal biurowy do wynajęcia na ulicy Lubelskiej 49. Lokal składa się z 3 pomieszczeń, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni 52m2. Dostępny od 1 maja.

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnia fryzjera/ fryzjerka

Zatrudnię fryzjera/fryzjerkę uśmiechniętą , punktualna oraz pasją do fryzjerstwa . Uwielbiasz zawód fryzjera lubisz to robić i chciałaby się szkolić oraz kontakt z ludźmi....

Oferuję usługi

Meble na Wymiar- Meblite

Uwielbiasz gotować, pałaszować lub poprostu chcesz pochwalić się swoją kuchnią? -Wykonam ją i zamontuję dla Ciebie. Wykonuję: Meble kuchenne, szafy, garderoby, szafki łazienkowe...

Dam pracę / zlecenie

Kelner/Kelnerka cały etat

W związku z dynamicznym rozwojem Restauracja PHÚC PHÚC po Kuchennych Rewolucjach Pani Magdy Gessler ogłasza nabór na stanowisko kelner/kelnerka. Opis stanowiska: Pracownik na tym... cena: 3000 zł

:::
O krwiodawstwie w II LO

14 zdjęć O krwiodawstwie w II LO

0 SZKOLNE WIEŚCI

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.354 sek. (35)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO