166 online
reklama w Lubartowie
GALERIA ZDJĘĆ 16:46 · 23 stycznia 2023 autor/dodał: Starostwo Powiatowe w Lubartowie

Zarząd Powiatu uczcił pamięć powstańców styczniowych

23 stycznia przedstawiciele Zarządu Powiatu Lubartowskiego uczcili pamięć walczących w Powstaniu Styczniowym mieszkańców dzisiejszego powiatu lubartowskiego.

udostępnij:      

Wicestarosta Jacek Pożarowszczyk i członek zarządu Lucjan Mileszczyk złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym Bohaterów poległych w walce o Niepodległość w latach 1831 i 1863.

Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_b09631f 16 dni temu
W powiecie jest dużo więcej miejsc pamięci powstańców. Czyżby patrioci z pisu zapomnieli o rocznicy i biegiem polecieli z pałacu na najbliższy cmentarz z wiankiem?
 

~user_98bca6c 16 dni temu
W zarządzie jest chyba 5 osób ? Gdzie reszta składu ?
 

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnie ślusarza, frezera

Zatrudnie ślusarza narzędziowego lub frezera z doświadczeniem zawodowym. Praca na umowę o pracę na pełny etat .Wynagrodzenie 3500-5500 zł brutto. Więcej informacji telefonicznie tel 502037869

Dam pracę / zlecenie

Stolarz, pracownik budowalny

Firma produkująca domy z bali zatrudni stolarzy i pracowników budowalnych z umiejętnością pracy w drewnie. Praca w Lubartowie. Więcej informacji udzielmy te fonicznie.

Oferuję usługi

Pompy ciepła, hydraulika, elektryka, WOD-KAN, C.O.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowo wykonawstwem wszelkich instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz klimatyzacji i rekuperacji w budownictwie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie...

Nieruchomości

Kupie udziały gruntów/mieszkaniowe

Kupie udziały w nieruchomości. Zarówno gruntach(działkach budowlanych) jak i nieruchomościach mieszkaniowych. Interesują mnie udziały do max 1/4 udziału w danej nieruchomości. Oferty... cena: 1000000 zł

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.547 sek. (37)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO