210 online
dodaj reklamę w tym miejscu
13:13 · 23 stycznia 2023 przez Redakcja

Gmina ogłosiła przetarg na remont chodnika przy ul. Hutniczej

6 lutego mija termin, w którym potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty na remont chodnika przy ul. Hutniczej w Lubartowie.

           Zapisz się do newslettera

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_8519c1e 14 dni temu
Zachowanie istnienia Targu Rolnego jest potrzebne i jako mieszkaniec danej ulicy mi on nie przeszkadza, ponieważ targ odbywa się tylko we wtorek i tylko przez kilka godzin rano. Handlujący się raczej starają: zachować porządek i nie zakłócać życia mieszkańcom. Część z tych handlujących to prawdziwi rolnicy, należy ich wspierać i ew. w możliwym zakresie ucywilizować warunki, np. przenieść bliżej byłej kopalni, postawić toaletę przenośną i kosze na śmieci z segregacją. Do danego miejsca każdy się przyzwyczaił. Zmiana miejsca mogłaby spowodować wymarcie targu rolnego. Zostaną tylko markety.
 

~user_518e852 14 dni temu
Zachowanie istnienia Targu Rolnego jest potrzebne i jako mieszkaniec danej ulicy mi on nie przeszkadza, ponieważ targ odbywa się tylko we wtorek i tylko przez kilka godzin rano. Handlujący się raczej starają zachować porządek i nie zakłócać życia mieszkańcom. Część z tych handlujących to prawdziwi rolnicy, należy ich wspierać i ew. w możliwym zakresie ucywilizować warunki, np. przenieść bliżej byłej kopalni, postawić toaletę przenośną i kosze na śmieci z segregacją. Do danego miejsca każdy się przyzwyczaił. Zmiana miejsca mogłaby spowodować wymarcie targu rolnego. Zostaną tylko markety.
 

Seriously55 14 dni temu
Urząd mógłby pomyśleć o organizacji miejsca dla wtorkowego targowiska blokującego całą Hutniczą.. Mieszkańcy notorycznie mają problem z wyjazdem z własnych posesji, już nawet nie wspominając o resztkach warzyw czy folii porozrzucanych w miejscach handlu czy warkocie silników od bladego świtu.. Oczywistym jest, że ludzie muszą zarabiać, ale niech miasto przystosuje konkretne miejsce wygodne i dla sprzedawców i dla ruchu drogowego. Poza tym samochody dostawcze niszczą nowo ułożony chodnik. Osiedle jak każde inne, tu też są dzieci wracające niebezpieczną drogą ze szkół, więc pobocze tym bardziej powinno być przystosowane.
 

~user_d26938b 15 dni temu
Nie musieli robić a robią i super, nareszcie będzie. Termin też dobry jest zima, jak ktoś zrobi szybciej to będzie szybciej.
 

~user_f799a3d 15 dni temu
"Zapewne była okazja, żeby zrobić to wtedy gdy miasto robiło chodnik" - i podczas tych prac był ogłoszony przetarg przez gminę.
 

~user_35b9f28 16 dni temu
Nie robią-źle. Robią-też źle. Kto wam ludzie kochani dogodzi????!!!!
 

~user_e251d4e 16 dni temu
Zapewne była okazja, żeby zrobić to wtedy gdy miasto robiło chodnik, zapewne byłoby taniej...no ale cóż wymagać...są miejsca w gminie gdzie ludzie po ciemnicy chodzą poboczem. Nie mieszkają tam urzędnicy więc chodnika nie będzie.
 

~user_a763c25 16 dni temu
Na obu końcach tego planowanego fragmentu jest nowy chodnik, tu była taka przerwa
 

~user_71e3839 16 dni temu
A w czym ci mieszkańcy gorsi od swoich sąsiadów? Tamci chodnik mają. Skoro był tam już kiedyś chodnik to znaczy, że jednak był i jest potrzebny
 

~user_f866773 16 dni temu
Można lepiej wykorzystać te pieniądze a nie remontować chodniki gdzie i tak mało ludzi chodzi
 

~user_ef41c8c 16 dni temu
Przecież firma nie musi tego robić przez 3 miesiące, a dając więcej czasu może taki fragment zrobić "przy okazji" pomiędzy większymi zamówieniami. Prywatnie gdy usługę chcesz szybciej to też często płacisz więcej.
 

~user_a03a297 16 dni temu
100 metrów chodnika i 3 miesiące na realizację zadania ! Szokujące tempo.
 

~user_2a7f97e 16 dni temu
Tak ten chodnik trzeba połączyć ze ścieżką rowerową na osiedlach S.M. by mogli mieszkańcy ul. HUTNICZEJ dojechać na pożegnanie odchodzacego ze stanowiska prezesa Jacka
 

~user_27c4144 16 dni temu
Oby tym razem się udało. Piesi na tym odcinku chodzą ulicą, ponieważ chodnik nie nadaje się do użytkowania.
 

~user_591e289 16 dni temu
Nie jest jeszcze taki zły. Są pilniejsze sprawy np psiestanki.
 

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca ogólnobudowlana

Poszukuję osób do pracy przy wykończeniach oraz nawiążę współpracę z ekipami. Nie odpowiadam na e-maile.

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnie ślusarza, frezera

Zatrudnie ślusarza narzędziowego lub frezera z doświadczeniem zawodowym. Praca na umowę o pracę na pełny etat .Wynagrodzenie 3500-5500 zł brutto. Więcej informacji telefonicznie tel 502037869

Dam pracę / zlecenie

Brukarz

Zatrudnię brukarza z doświadczeniem lub do przyuczenia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Szczegółowych informacji udzielę telefonicznie.

Oferuję usługi

WYNAJEM SPRZĘTU DEKARSKIEGO-BUDOWLANEGO

Oferujemy wynajem sprzętu dekarskiego-budowlanego w atrakcyjnych cenach! W naszej ofercie: -winda dekarska-geda -rusztowania-plettac/warszawskie -zaginarka-sorex -gwoździarki...

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.074 sek. (12)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO