182 online
reklama Lubartów
fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne
13:35 · 21 stycznia 2023 przez Policja / J.S.

Feryjne spotkania policjantów z dziećmi

Od 16 stycznia br. uczniowie z pięciu województw rozpoczęli zimowy wypoczynek. Niezależnie od tego, czy uczniowie wyjeżdżają na zorganizowany wypoczynek, spędzą ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa. Bezpieczne ferie to temat spotkań policjantów z dziećmi.

           Zapisz się do newslettera

Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych policjanci prowadzą spotkania z dziećmi i młodzieżą pn.,, Bezpieczne ferie 2023". Celem tych spotkań jest uświadomienie młodzieży jak ważne jest bezpieczeństwo podczas wypoczynku i jakie zagrożenia mogą wystąpić podczas zimowych wyjazdów. Policjanci przedstawiają również praktyczne wskazówki dotyczące bezpiecznego zachowania się podczas zimowych sportów i rozrywek.

Policjanci rozmawiają też na temat bezpieczeństwa w czasie spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Opowiadamy o zasadach bezpiecznego kontaktowania się z osobami obcymi i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypominają również najmłodszym, że korzystanie z odblasków jest bardzo ważne dla ich bezpieczeństwa.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.


udostępnij:      

autor / dodał:
Policja / J.S.
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Wynajmę Lokal Usługowy 200 m2 80+120

Lokal usługowy w centrum gminy Serniki dwa 80m2+120m2 cena: 4500 zł

Oferuję usługi

Niania na godziny w Lubartowie

Jedyna niania na godziny w Lubartowie! Zadzwoń, jeśli potrzebujesz niani na zbliżające się: - wesele, - wieczorne wyjście, - imprezy okolicznościowe. Oferuję: - opiekę nad Twoim...

Oferuję usługi

SKLEP Prawdziwa mąka : Lubartów, ul. Łąkowa 6

Dzisiaj mamy dla Was do spróbowania smaczne i zdrowe kuleczki z naturalnie suszonych owoców i orzechów w towarzystwie świeżutkich wafli (wafle i wafelki dzisiaj zdjęte z produkcji i prosto...

Oferuję usługi

Meble na Wymiar- Meblite

Uwielbiasz gotować, pałaszować lub poprostu chcesz pochwalić się swoją kuchnią? -Wykonam ją i zamontuję dla Ciebie. Wykonuję: Meble kuchenne, szafy, garderoby, szafki łazienkowe...

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.454 sek. (37)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO