182 online
reklama Lubartów
12:40 · 19 stycznia 2023 przez Redakcja

Licytacje komornicze w powiecie lubartowskim

Zobacz listę najbliższych licytacji komorniczych, które odbędą się w naszym powiecie.

           Zapisz się do newslettera

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_0fb721b 19 dni temu
Tylko tyle licytują> HE. A gdzie można znaleźć inne ? Np.samochody, TV, AGD? Miedzy sobą rozsprzedają za grosze czy jak?Reklama tego co nikt nie kupi i nie chce i by swą dupę chować jak to się działa.Pod skorupką państwową.Tam powinna być kontrola.Nie mam komornika i nie będę miał.Ale są skorumpowani co nie którzy i powinni siedzieć.
 

~user_551b2d4 20 dni temu
Te licytacje są słabo reklamowane, a im więcej chętnych tym szansa na wyższą cenę - lepiej dla dłużnika.
 

~user_3d498fc 20 dni temu
Mamy już przykłady nawet na tym osiedlu, że developer ze starego domu kilka mieszkań robi więc i to może tak skończy
 

~user_809a64e 20 dni temu
Oferta straciła by na atrakcyjności jakby od razu była wzmianka, że to 1/2 i druga połówka będzie oporna na odsprzedaż i pytanie za ile? To nie jest dom w stanie surowym to pozostałości po budowie bo zapewne pozwolenie już dawno wygasło. Poza tym ogrzewanie tego będzie kosztować to inwestycja dla wielopokoleniowej rodziny o zdrowych nogach!
 

~user_13e87a2 20 dni temu
Wydaje mi się, że co jak co, ale ogłoszenie urzędowe komornika powinno być bardziej precyzyjne. Otóż mamy sobie licytację całkiem pokaźnego domu w stanie surowym, w atrakcyjnej cenie wywoławczej 61k. Media, przy ulicy aslfaltowej, w sumie miasto itd. Fajna okazja, ktoś pomyśli. No więc czyta ogłoszenie komornika, że przedmiotem licytacji jest nieruchomości, której WŁAŚCICIELEM jest XY. Ściana tekstu o przedmiocie licytacji, a dopiero na samym końcu, w miejscu, które łatwo przeoczyć, nad mapką podana kwota udziału: 1/2. I teraz zagwozdka, co jest przedmiotem licytacji? Cały dom, czy może połowa? Uprzędzę zbędne klikanie: to licytacja połowy udziałów, co można sprawdzić w podanej księdze wieczystej. Ale czy nie prościej by było, gdyby już na wstępie ogłoszenia komornik podał po prostu: WSPÓŁWŁAŚCICIEL lub właściciel połowy?
 

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Stolarz, pracownik budowalny

Firma produkująca domy z bali zatrudni stolarzy i pracowników budowalnych z umiejętnością pracy w drewnie. Praca w Lubartowie. Więcej informacji udzielmy te fonicznie.

Dam pracę / zlecenie

Spedytor krajowy

Zatrudnimy osobę na stanowisko spedytor krajowy/ pomoc biurowa. Osoby tylko z doświadczeniem w branży transportu i logistyki. Oferujemy umowę o prace na pełny etat.

Dam pracę / zlecenie

zatrudię pracownika

Masarnia z Ubojnią Tadeusz Harasim w Ostrowie Lubelskim przyjmie do pracy na stanowisko kierowca busa- rozwożenie towaru do sklepów oraz na stanowisko masarza-rozbiór ,produkcja lub...

Oferuję usługi

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ Wykonujemy Kompleksowe Usługi Kominiarskie: Czyszczenie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych), Udrażnianie przewodów kominowych...

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.264 sek. (31)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO