172 online
dodaj reklamę na Lubartow24.pl
10:10 · 18 stycznia 2023 przez Redakcja

Starostwo skontroluje finanse szpitala

Coraz więcej negatywnych informacji usłyszeć można o lubartowskim szpitalu. Zarząd Powiatu zdecydował o kontroli, która ma prześwietlić jego finanse.

           Zapisz się do newslettera

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_c93ad44 18 dni temu
Swoi kontrolują swoich, czego wy się spodziewacie naiwni.
 

~user_0c3568c 19 dni temu
Kontrola starostwa. HE. Samo starostwo czas skontrolować. Tu powinna być komisja z Warszawy.Inaczej jedni ukrywają drugich w tym Lubartowie.Wszystko wyjdzie O.K.Jak swoja komisja siebie kontroluje.I swoich.Może nie prawda.
 

~user_4d0f9dc 19 dni temu
Szpital znany pod nazwą wykańczalnia. Nie tylko w Polsce.Czego jest zdjęcie z izby przyjęć a nie główne?Przecież to jest wizytówka wykańczalni. HE.Doktorom zabronić prywaty . Jak chcą to jedno lub drugie niech wybiorą.A nie prywatnie szybko badania robią na państwowy koszt kasując pacjenta i fundusz.Skąd szpital ma mieć kasę jak kradną w białych fartuchach złodzieje w biały dzień i na oczach.
 

~user_ba5500c 20 dni temu
Ciekawe jakie brudy wyjdą po tej kontroli ? A może wszystko będzie OK bo GACIOWY I GRAŻYNA byli bardzo zadowoleni
 

~user_2149320 20 dni temu
Dąjcmy pokój Domagale. Rządziła w czasie PBK (Polsk iBajzel Kowidowy) Rząd nakazywał lub sam marnował kasę na kosztowne przerabianie stodół na szpitale tymczasowe, kupowane przeterminowanych maseczek lub niekompletnych respiratorów u kanciarzy za 300 procent.... Długi Sasina rozwodniły się w ogólnopolskich ściekach, Dług Domagały zalał puste kasy w Pałacu Sanguszków. Władze centralna uchwalała sobie "bezkarność plus". Może była dyrektorka też się pod paragrafy załapie.
 

~user_3b0a1c4 20 dni temu
Znowu z psl Starownik powie, że oni nic nie mogli skontrolować i dlatego nic nie skontrolowali? Czy sala operacyjna nowa już działa? Za operacje operacje kasa płynie z NFZ a tu nie ma gdzie kroić pacjentów i zadłużenie rośnie.
 

~user_4c6b470 20 dni temu
No właśnie skoro po audycie poprzedniego dyrektora było wszystko w porządku to coś jest nie tak . Skąd raptem teraz nie jest . Tym bardziej że audyt przeprowadzał obecny dyrektor.
 

~user_d08602d 21 dni temu
ale dało się z nich korzystać. Jeśli te zakupy mebli do biur to prawda to widać, co jest teraz priorytetem
 

~user_0a3df08 21 dni temu
Te schody to się nie rozsypały wczoraj to są wieloletnie zaniedbania
 

~user_b954ec9 21 dni temu
Zamiast nowych mebli do biur trzeba było zainwestować w schody głównego wejścia. Ile jeszcze będą wisiały taśmy. A może by pasowało zrobić jakieś tymczasowe stalowe schody za parę groszy np. za jedne pobory dyrektora.
 

~user_2b9584a 21 dni temu
Podobno obecny dyrektor audytował szpital za Domagały i nie miał żadnych uwag do jej zarządzania. Może warto wrócić do tego dokumentu? Od tego zacznijcie swoją kontrolę.
 

~user_1d0a7f0 21 dni temu
Sokojnie kolego lub koleżanko. Oni tylko potwierdzają to że mają coś za uszami innie chcą by Lubartowskie spokeczeństwo poznało prawdę defraudowania przez pisowych ludzi środków w naszym szpitalu.
 

~user_4c3bc2c 21 dni temu
Nieprawdopodobny atak pisiorowskiej masy w negatywnych laikach w obrobie tej która UTOPILA SZPITAL.
 

~user_58caf89 21 dni temu
A ty kogo bronisz?
 

~user_89d083c 21 dni temu

komentarz ukryty automatycznie ze względu na niską ocenę użytkowników ·

Widać jak mocno pis broni tej która utopila szpital aż komentarze staja się ukryte... wasze dni są policzone ODPOWIECIE ZA SZYSTKIE PRZEKRĘTY. WASZE DNI SĄ POLICZONE
 

~user_517737d 21 dni temu

komentarz ukryty automatycznie ze względu na niską ocenę użytkowników ·

Popieram to co mówi przedmowca. Niech szanowna komisja zada pytanie w jakim stanie za tamtych czasów Semeniuka księgowa Pani Adela zostawiła Szpital i w jakim stanie niekompetentna Domagała przyczyniła się do wielkiego zadłużenia. Niech obecni rządzący otworzą oczy i zobaczą nepotyzm i układy w obsadzanu tego stanowiska przez Zybałową
 

~user_943bd66 21 dni temu wysoko oceniany komentarz
Obecny dyrektor miał mnóstwo czasu by sprawdzić na co były wydawane pieniądze przez poprzednią dyrektor i jakoś do tej pory nie słyszałem by publicznie kwestionował jakieś wydatki. Komuś retoryka PiSu chyba za bardzo w krew weszła, tylko zamiast winy Tuska i PO za wszystko tu ktoś wini poprzednią dyrektor.
 

~user_7e719f1 21 dni temu

komentarz ukryty automatycznie ze względu na niską ocenę użytkowników ·

Jak by te panie z księgowości zaczęły spiewać na co wydawała pieniądze owa Domagała to by wam się włos na głowie zjerzył. Niech szanowna komisja która będzie kontrolować zwróci się z zapytaniem do wymienionych pań to trzeba będzie podstawić klatkę na świnie by zamknąć Domagałe do niej i przewieźć przez miasto Lubartów i wysypać ją pod siedzibą pisu mówiąc.... OTO PRZYCZYNA UPADKU SZPITALA
 

~user_9fad35f 21 dni temu wysoko oceniany komentarz
Domagale dajcie spokój. Przynajmniej wymieniła te przymilne leniwe panie z administracji i księgowości.
 

~user_9acfb3a 21 dni temu
Pozorne działania. Takie same jak obniżka pensji dyrektora w świetle fleszy. Karma dla naiwnych i łatwowiernych.
 

~user_063675d 21 dni temu

komentarz ukryty automatycznie ze względu na niską ocenę użytkowników ·

Skontrolujcie okres kiedy Domagala zadłużała szpital i to co było przed nią, ile wtedy było minusiku i na jak wielkim poteżnym minusie zostawiła placówkę uciekając jak szczur z PiSowskiego tonącego okretu, a pojdziecie po rozum do głowy i przyprowadzicie była dyrektor na krowim postronku by oddała te pieniądze które zdefiniowała i sprzeniewieżyła.
 

~user_3880a2c 21 dni temu
Zwykłe pozerstwo. Obecna władza jest nieudolna jak żadna
 

~user_9d6d566 21 dni temu
Pozorne działania. Takie same jak obniżka pensji dyrektora w świetle fleszy. Karma dla naiwnych i łatwowiernych.
 

~user_3dacfbe 21 dni temu
Pic na wodę ta kontrola, udawanie ze cos robią, teraz już za pozno,trzeba było parę lat temu działać, ale skoro Starostwo ma ważniejsze sprawy.....
 

~user_9311566 21 dni temu wysoko oceniany komentarz
6 mln zł za kotłownię parową dla szpitala, gdy blisko jest kotłownia komunalna z pełną infrastrukturą? Może trzeba się dogadać, a nie każdy będzie swoją rzepkę skrobał?
 

~user_5a548ca 22 dni temu wysoko oceniany komentarz
gdy nie zadłużano tak bardzo szpitala jak teraz?
 

~user_5673f7e 22 dni temu
proponuję cofnąć się o kilka lat wstecz
 

Komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
zobacz komentarze

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca ogólnobudowlana

Poszukuję osób do pracy przy wykończeniach oraz nawiążę współpracę z ekipami. Nie odpowiadam na e-maile.

Dam pracę / zlecenie

zatrudię pracownika

Masarnia z Ubojnią Tadeusz Harasim w Ostrowie Lubelskim przyjmie do pracy na stanowisko kierowca busa- rozwożenie towaru do sklepów oraz na stanowisko masarza-rozbiór ,produkcja lub...

Dam pracę / zlecenie

Spedytor krajowy

Zatrudnimy osobę na stanowisko spedytor krajowy/ pomoc biurowa. Osoby tylko z doświadczeniem w branży transportu i logistyki. Oferujemy umowę o prace na pełny etat.

Nieruchomości

Poszukuję lokalu handlowo-usługowego

Poszukuję lokalu handlowo-usługowego do wynajęcia lub zakup na parterze około 200-300 m/2 w Lubartowie.

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.290 sek. (45)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO