Zwycięstwo biegaczy z ZAKALEWA w X Biegu Katorżnika

102 osoby na stronie
reklama Lubartów
08:20 · 19 sierpnia 2014

Zwycięstwo biegaczy z ZAKALEWA w X Biegu Katorżnika

W dn. 16.08.2014 roku w podlublinieckim Kokotku odbyła się X edycja BIEGU KATORŻNIKA. Jednego z najbardziej ekstremalnych biegów w Polsce. Na dystansie 10,2 km biegu głównego wzięło udział łącznie  ponad 1200 osób z kilku państw.
reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

Impreza została zorganizowana po raz dziesiąty przez Wojskowy Klub Biegacza Meta Lubliniec oraz Jednostkę Wojskową Komandosów. Trasa biegu wiodła poprzez bagna, błota, chaszcze, rowy melioracyjne, trzciny, brzeg stawu oraz przeszkody sztuczne (zasieki z drutu kolczastego, opony). Dosłownie każdy uczestnik biegu  zmieszał się z błotem. Pomimo ekstremalnej reguły biegu z każdym rokiem jego popularność wzrasta.

Dwóch biegaczy z powiatu lubartowskiego postanowiło sprawdzić swoje siły w tych niekonwencjonalnych zawodach. Mikołaj Mitura i Piotr Zajączkowski z Zakalewa wybrali się do Kokotka k. Lublińca z myślą o ukończenia biegu bez kontuzji. Jak się później okazało, zajęli dwa pierwsze miejsca podczas jednego z biegów.

Wyniki biegu z godz. 11:00

 1. Mikołaj Mitura ZAKALEW  czas: 01.50.04
 2. Piotr Zajączkowski Zakalew  czas: 01.50.08
 3. Daniel Stroiński Rydultowy  czas: 01.50.47

Pełne wyniki na stronie: http://www.online.datasport.pl/

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 4

autor / dodał:

Ogłoszenia Lubartów

 • Dam pracę / zlecenie
  Praca dla rencisty
  Opis "As-Babuni" sp. z o.o. w Niemcach ul. Różana 37 poszukuje pracowników produkcyjnych na stanowiska: Pracownik produkcji makaronu i wafli Wymagania: ? zdolność do pracy w systemie 3-zmianowym ? książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia ? sp...
 • Dam pracę / zlecenie
  Magazynier
  Skład Materiałów Budowlanych Kozak 21-100 Lubartów ul. Nowodworska 20 zatrudni na stanowisko Magazynier Zakres obowiązków: -przyjmowanie, rozkładanie towarów na magazynie - kontrolowanie zgodności stanów magazynowych -wydawanie towarów Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV ...
 • Dam pracę / zlecenie
  Brukarz
  Zatrudnię brukarza na umowę o pracę. Mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz prawo jazdy kat. B.
 • Nieruchomości
  Lokal do wynajęcia
  Do wynajęcia lokal 30m przy ul.Lubelskiej.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.395 sek. (23)