reklama
2013-03-28 12:30:00

Biedronka rekrutuje do pracy w nowym centrum dystrybucyjnym w Lubartowie

reklama
Coraz więcej ofert pracy w nowym centrum dystrybucyjnym pojawia się na stronie Jeronimo Martins. Zobacz gdzie ich szukać.

Oferty pracy w centrum dystrybucyjnym pojawiały się już od kilku tygodni. Przybywa ich im bliżej do terminu zakończenia budowy.

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy rekrutację do nowego Centrum Dystrybucyjnego w Lubartowie pod Lublinem. To już 13 centrum w dynamicznie rozwijającej się sieci logistycznej Biedronki. Placówka będzie obsługiwać około 200 sklepów i zapewni ponad 200 miejsc pracy. Liczymy również, że powstanie nowego Centrum wygeneruje liczne nowe miejsca pracy dla pracowników zatrudnionych u podwykonawców, takich jak firmy ochroniarskie, sprzątające, cateringowe i logistyczne. Prace nad budową nowego centrum trwają, ale o sukcesie tej inwestycji zadecyduje dobór profesjonalnego, zaangażowanego Zespołu. - czytamy na stronie Jeronimo Martins

Gdzie szukać ofert?

Oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej: http://karierawjm.pl/oferty-pracy/.

Aby pokazać, jak ogromne będzie centrum dystrybucji przedstawiamy galerię zdjęć wykonanych przed miesiącem.

Zdjęcia:


24

Podziel się z innymi:


Komentarze czytelników

Aby dodawać komentarze zaloguj się w serwisie

image

dorota149

1223 dni temu

witam, ja sie dostałam na stanowisko magazyniera. rozmowa była bardzo na luzie choc bardzo sie denerwowalam mi odrazu na rozmowie odpowiedzieli ze sie dostałam i dali dokumenty czyli lekarz sanepid itp. podobno na pierwsze szkolenie na magazyniera jest juz wyjazd 3 go czerwca ale gdzie to nie wiem bo sami nie mieli jeszcze pewnosci mam sie zgłosic juz z badaniami do nich 29 maja i bede wiedziała cos wiecej

image

Ela

1260 dni temu

Powinni się odezwać przynajmniej do 400 osób.

image

jola111

1260 dni temu

Czy odezwali się do kogoś w sprawie rekrutacji?

image

mijola777

1269 dni temu

Zobaczymy co bedzie ze mna?Zlozylem CV,a mam 8 letnie doswiadzczenie wlasnie w tej branzy i wszystkie szkolenia,kursy poterzbne do pracy w magazynie,jak bedzie to sie okaze,podobno czy sie im spodobasz lub nie powiadomia na email lub tel,mozna miec tylko nadzieje!!!

image

zrzedziatko

1270 dni temu

A co rozumiesz /murchlak2/ przez ludzi \"swoich?\"

image

murchlak2

1270 dni temu

hehe,dlaczego wszyscy taki sikaja w majtki?Kolejny kolchoz z zarobkami takimi jak wszedzie.Prawdopodobnie na poczatku oficjalna rekrutacja po to zeby potem osoby ktore nie beda spelnialy wymogow (a pewnie bedzie ich sporo) uzupelniac juz nierekrutowanymi swoimi.

image

jola111

1271 dni temu

Ile mniej więcej czeka się na jakiś telefon w sprawie rozmowy -1-2 tygodnie?Czy na stanowisko referenta były już spotkania?

image

shinday

1271 dni temu

Z tego co wiem do Biedronki szkoli się już kilka osób z Lubartowa,m.in. na stanowisko planisty

image

zrzedziatko

1271 dni temu

Pedro, w nawiązaniu do twojej wypowiedzi \"znam kilka osób, które mimo posiadanego wykształcenia i kwalifikacji zostały odrzucone z Tego Dyskontu, którym się chwalą władze miasta\" chciałam zauważyć, że zbyt daleko posuwasz się w swoim wnioskowaniu.To że kilka osób zostało odrzuconych, nie oznacza, że nie zostały wybrane osoby lepsze z lepszymi kompetencjami i niższymi oczekiwaniami placowymi np. Jako przeciwwagę do Twoich słów, mogę powiedzieć, że znam osobę z Lubartowa, która została wybrana ;) Słowo, przeciwko słowu...

image

1272 dni temu

W PL informacja że 300 osób jedynie w tym kompleksie i co 100 już odliczona. Czyli komu wiara? Pobudka dla LUBARTOWA i jego mieszkańców,

image

monika90i

1272 dni temu

A ja bym prosiła kogoś kto aplikował by sie wypowiedział. Czy juz może się odzywali. Ja skladalam cv na koordynatora przyjęć ale ogłoszenie jest znowu...

image

Ela

1272 dni temu

W związku z powielaniem przez pana burmistrza informacji, że w nowym centrum dystrybucyjnym Biedronki powstanie ok 400 nowych miejsc pracy, domagam się publicznego końcowego raportu, ile tych nowych miejsc pracy rzeczywiście powstało.

image

jola111

1272 dni temu

Pedro - Od października 2012 do marca 2013 obserwowałam oferty na kariera JM i pojawiły się 2 ogłoszenia na Lubartów: jakiś kierownik programów IT i kierownik HR. To gdzie były te wcześniejsze ogłoszenia, może u Burmistrza Pana B na biurku?

image

1272 dni temu

Odpowiedź otrzymały na piśmie odmowne jak wcześniej pisałem a nie że 2 tygodnie temu ale wcześniej był już nabór a to co teraz piszesz to dobór osób a nie nowe oferty pracy i proszę czytać uważnie Miłego dnia

image

jola111

1272 dni temu

Pedro - a kiedy te osoby zostały odrzucone, jak dopiero 2 tygodnie temu pokazały się pierwsze ogłoszenia? Aplikować można było do 1 kwietnia, więc niedługo powinni odzywać się i zapraszać na rozmowy kwalifikacyjne.

image

1272 dni temu

Wiem co pisałem i nie są to z rękawa informację ani domysły lecz prawda //zrzedziatko// znam kilka osób które mimo posiadanego wykształcenia i kwalifikacji zostały odrzucone z Tego Dyskontu którym się chwalą władze miasta. Magazynier aplikować co na stronę internetową i tak odrzucą bo mają już swoich na te stanowiska. Lubartów umiera i ginie z rynku pracy i zakładów brak młodzi wyjadą z tego miasta i co wtedy. Zaścianek na wschodzie kraju tak jak i kilkanaście innych miast i miasteczek naszego województwa

image

zrzedziatko

1272 dni temu

Oto Polska właśnie. Nie ma pracodawcy - źle. Są - jeszcze gorzej. Ja bym chętniej posłuchała komentarzy osób, które na rozmowie kwalifikacyjnej były i wiedzą coś niecoś konkretniej, a nie \"wróżą z fusów\", zwłaszcza na temat wynagrodzeń. Ps. Pojawiła się już oferta pracy na magazyniera, proszę aplikować, a nie tylko komentować i komentować.

image

Ela

1273 dni temu

Pedro, Pan burmistrz zapowiadał 400 nowych miejsc pracy, więc ci którzy na niego głosowali, niech teraz odpowiedzą sobie i pozostałym mieszkańcom Lubartowa, czy mieli rację.

image

1273 dni temu

Jaka Praca jak odrzucają osoby z naszego Powiatu i ościennych miejscowości z powodu za dużych kwalifikacji Czyli do Biedronki bez szkoły i wykształcenia potrzebują I wolą ludzi z Lublina dowozić niż miejscowych Pytam gdzie są działania naszych władz i prawda o biznesie jaki jest już od kilku lat same markety i nic więcej. Mówią bezrobocie spore w powiecie i mieście lecz działań zero Czym się cieszyć sklepami bankami aptekami, zastanowić się trzeba by coś wreszcie zrobić dla nas samych LUBARTOWIAN i mieszkańców miasta.

image

Ela

1274 dni temu

Miało być 400 nowych miejsc pracy według zapowiedzi burmistrza. I tego się należy trzymać, jeśli słowa naszych włodarzy mają znaczenie, a obietnice przez nich składane - są wiarygodne.

image

PaleFAJEzMETY

1275 dni temu

Portugalczyk zbawi pare osób 1050zl za mies. Druga stella a jak sie nie podoba to nawiezie jakis Rumunow czy Czeczenow i sie beda cieszyc a nam pozostanie pojsc do obcego kapitału na zakupy-tylko z czym na te zakupy...

image

Doman

1277 dni temu

Stanowiska i wymagania są trudne dla przeciętnego mieszkańca Lubartowa. Znalezienie wykwalifikowanej kadry dla tego centrum może spowodować, że znajdą się w nim nowi pracownicy z Lublina i innych okolicznych miast.

image

marcinaftyka

1277 dni temu

kilka osób znajdzie pracę dobre i to

image

qwerty1985

1277 dni temu

http://www.hotmoney.pl/Pracownicy-Biedronki-kontra-Olbrychski-Masz-honor-a29979

image

tolek13

1277 dni temu

Zwykły pracownik w Biedronce dostaje co najmniej 1850 zł brutto czyli niecałe 1400 na rękę. Więc w Centrum dystrybucyjnym będzie lepiej

image

edek

1277 dni temu

image

aftys6

1277 dni temu

no, ok. A więc mam kwity na wózki widłowe, czołowe i boczne, mam też doświadczenie w pracy na magazynie. Teraz pytanie. Ile na rękę mi zaoferują na czysto ?? Jak 1300 na miesiąc to ich wyśmieję ;)

image

Gimmesomo

1277 dni temu

largo10, twoje decyzje, twoj problem - do kogo masz zal ? Oferty pracy i stanowiska sa dosyc ciekawe, chetnych znajdzie sie wielu.

image

trecer

1278 dni temu

Będzie prawie 400 osób bo po za pracownikami centrum prace znajdą np kierowcy firm zewnętrzny, pracownicy firmy kateringowej, firmy ochroniarskiej, plus do tego przez centrum będą zatrudnieni kierownicy rejonowi sklepów oraz tzw. districtci.

image

Derek

1278 dni temu

Do kogo macie pretensje, że nie posiadacie kwalifikacji? Do pracodawcy czy do siebie? Pracy nie ma źle.. praca jest do zdobycia też źle.. Może czas zastanowić się nad sobą? Pewnie rekrutują od samej góry, to normalne.

image

majka

1278 dni temu

SUPER SUPER W KOŃCU

image

largo10

1278 dni temu

przeglądałem te oferty pracy w tym centrum Biedronki, i wątpię abym się tam załapał do pracy a mam magistra. Raczej do roboty tam nie dostanie się nikt kto wcześniej nie pracował na magazynie gdzieś albo w sekcjach związanych z magazynowaniem, transportem i logistyką. A z terenu powiatu raczej tylu ludzi nie będzie z takim doświadczeniem lub wykształceniem. Może mi ktoś powie czy np na Koordynator Sekcji Opakowań i Reklamacji lub Koordynator Przyjęć przyjmą magistra marketingu, ekonomi, lub socjologi albo ewentualnie zarządzania. Coś mi się nie chce wierzyć.

image

Bocian

1278 dni temu

Robicie afere a po prostu nie zrozumieliście Biedronka miała dać 400 miejsc pracy 200 osób gmyra teraz przy budowie a 200 będzie pracować w gotowym obiekcie wszystko się zgadza

image

Ela

1278 dni temu

Nie zapomnijmy o tych 400 miejscach pracy, które zapowiadał burmistrz Bodziacki.

image

aaea

1279 dni temu

Gimmesomo to jest urok narodu polskiego, zawsze źle.

image

Gimmesomo

1279 dni temu

Wam to chyba nie dogodzi. Wszystko jest be.

image

wtk

1279 dni temu

poważna firma, sami specjaliści, kierownicy i inżynierownie będą pracować

image

duo

1279 dni temu

Ciekaw jestem ile zarabiają w innych centrach biedronki, kierowca lub magazynier. Na realia naszego regionu 6 dni w tygodniu na 3 zmiany pewnie magazynier zarobi z 1500.

image

jola111

1279 dni temu

Zaraz nasz kochany burmistrz wsadzi swoich ludzi bez doświadczenia, a przecież JM potrzebuje ludzi z doświadczeniem, aby mogło to wszystko sprawnie działać.

image

luwer

1279 dni temu

Och jak w tej Polsce dobrze, kolejne miejsca pracy! No nic tylko się cieszyć i rzygać tęczą :)

image

tolek13

1279 dni temu

Nabór na dyrektora już był, teraz rekrutują kierowników działów, a potem zwykłych pracowników. Wszystko po kolei

image

Mixhal

1279 dni temu

No jak gdzie, na matematykę trzeba było chodzić :) Robi się to tak, podaje zawyżony wynik 400, następnie dzielimy przez pół =200 czyli faktyczna liczba miejsc i następnie na pół bo gdzies swoich trzeba wsadzić i daje to nam bagatela 100 osób :)

image

Pancerny

1279 dni temu

hehe same oferty na kierowników i do tego ze stażem min. 2 lata... żenada

image

Ela

1279 dni temu

Gdzie te 400 osób?Ogłoszenia Lubartów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz okreslić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Copyright © 2016 • Lubartow24.pl

141 osób online