86
reklama w Lubartowie
14:45 · 24 listopada 2022 przez Redakcja

Radny z Lubartowa przyłapany z narkotykami

Jeden z miejskich radnych będzie miał wkrótce spore problemy. Wieść o jego wpadce z narkotykami podało w dzisiejszych wiadomościach Radio ZET.

reklama w Lubartowie
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Po przekazanej policji informacji o tym, że ktoś w toalecie urzędu pali marihuanę do starostwa wkroczyli policjanci.

Okazało się, że jeden z pracowników i jednocześnie miejski radny wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości miał przy sobie środki odurzające, został przewieziony do lubartowskiej komendy w celu wykonania z nim dalszych czynności. Prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lubartowie. Radio ZET podało, że w domu radnego policjanci zabezpieczyli ponad 100 g. marihuany.

ZOBACZ » Samorządowiec przyłapany na jeździe po użyciu alkoholu

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka przekazała mediom, że mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany.

O zdarzeniu z udziałem lubartowskiego radnego pisze dziś wiele ogólnopolskich portali informacyjnych. O sprawę radnego pytani byli również posłowie PiS.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_dfab7da 4 dni i 16 godzin temu
W normalnej pracy to za takie coś użycie używki czy alkoholu zostaje się zwolnionym z pracy .A ten pan może pracować coś to nie tak i już w pracy nie użyje używki na przerwie w ubikacji.Normalnie powróci do pracy i będzie dalej pracować .
 

~user_81ce23a 4 dni i 17 godzin temu
W pracy trzeba być trzeźwym i uzywkówsię nie używa nawet na przerwie.Pewnie zażywał od dłuższego czasu i pracownicy zawiadomili policję.Ten pan obsługiwał klientów rejestracja samochodów to poważne stanowisko pracy.Został zwolniony z pracy .Pewnie miał kłopoty z używkami od pewnego czasu przykra sprawa.Niestety nerwy ,stres w pracy inni nadużywają alkoholu inni używki.Ten pan nie powinien na przerwie palić używki przykra sprawa.
 

~user_4384e13 4 dni i 18 godzin temu
Ma zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe, dlatego nie "siedzi"
 

~user_862adbb 7 dni temu
Ja się pytam dlaczego on nie siedzi złapią małolata z paroma gramami dołek 24 h a tu nic i policja opisuje to wszędzie że znaleźli narkotyki a tu nic żałosne lubartowska sitwą szambo dno
 

Oryl+ 7 dni temu
Polecam do przeczytania: https://medicana.pl/aktualnosci/czy-marihuana-wplywa-na-wykonywanie-pracy/
 

~user_feb3038 7 dni temu
co najmniej raz można. Później można już tam nie pracować, ale raz powinno się udać
 

~user_b4a6c9f 8 dni temu
Szkoda że ja też nie mogę się najarać w pracy
 

~user_f6eca1e 8 dni temu
W tym roku lamparta za promocję powiatu wiadomo kto powinien dostać ;D
 

~user_8bc3e03 8 dni temu
ciekawe czy pozostali pracownicy starostwa są teraz zadowoleni, że sekretarz wrócił do nich do pracy.
 

~user_a97a1e4 8 dni temu
Tej zimy podobno można palić czym się da, byle nie oponami
 

~user_5bf3315 8 dni temu
To jest precedens na skalę całego kraju, teraz prezes PiS zalegalizuje mariuhuaen.
 

~user_14b527a 8 dni temu
Z tego tekstu wynika że ogólnopolskie radio ZET niczym UFO pojawiło się w pałacowym sraczu żeby przeprowadzić relację z zatrzymania ujaranego PISowca a miejscowy redaktor pan Radek pstrykający setki zdjęć na każdej urzędowej imprezie nie wiedział o niczym. A może wiedział o sprawie tylko nie wiedział co może napisać żeby się władzy nie narazić? A my dzięki takiemu pozorowanwmu dziennikarstwu i autocenzurze mamy wrażenie wolności nie mając pojęcia o najistotniejszych sprawach. W jeszcze większym stopniu dotyczy to Wspólnoty.
 

~user_b8b009e 9 dni temu
Przede wszystkim to szacun dla Pana Radka Czarneckiego za odblokowanie forum. Ludzie nareszcie dają upust jak za dawbych lat....jest wiecej wejść jest wesoło a i pośmiać sie można z wpisów Lubartowskich mieszkańców. BRAWO Panie Radku !!!
 

~user_3524dd9 9 dni temu
Wszystkich malych drobnych i tych grubszych zielarzy powinni zakuć w dyby na 24 h przed U.M. Lubartów i przez ten czas Kanal S od jeszcze panującego nam jasnie wielożnego ińć prezesa Tumasiaka powinien prowadzić transmisje live ze smagania radnego witkami po gołej pupie co by mu ziele szybciej wyparowało z głowy... ***** PiS
 

Oryl+ 9 dni temu
Policja raczej nie czaiła się zawczasu (to by było dopiero ciekawe) i wpadła po "gorący uczynek" z wrzaskiem POLICAJ OTWIERAC! Niedopałki skrętów już popłynęły z naturalną zawartością sracza- był też czas na pobycie się tym sposobem trefnej substancji z kieszeni. Za samo ćpanie groziłaby najwyżej dyscyplinarka służbowa- łatwa do odkręcenia. Za przebywanie w miejscu pracy po spożyciu substancji..... "Uzasadnione podejrzenie" posiadania narkotyku to podstawa przeszukania biurka i mieszkania. Nam pozostaje spekulacje, czy to był atak na "biednego" inspektora. czy też na jego szefów, których można by było skarżyć za "niedopełnienie obowiązku" gdyby nie zawezwali mundurowych. Jedno i druga i druga potwierdza stan bagna w jaki grzęzą pałacowe frakcje. Nie wstyd wam- nie napiszę "panowie"- którym gnój z butów wyłazi.
 

dexter 9 dni temu
Wychodzi na to że w polskim urzędzie nastały czasy że na trzeźwo albo zjaranym pracować się nie da :) A że miał znaczny zapas to musiał codziennie szczęśliwy po ulicach chodzić :) Z drugiej strony może pensja radnego była tak mała że musiał sobie dorabiać łącząc przyjemne z pożytecznym :D
 

~user_c59a3e9 9 dni temu
Ten radny to ma takie znajomości że go kumple z pisu zakapowali na policję
 

~user_d366306 9 dni temu
Ciekawe czy telewizja spółdzielcza coś powie o tym? Jeżeli nie, to znaczy, że radny kryje radnego. Nie ma komunikatów w mediach, bo policja zna radnych, radni znają policję - czy tak jest ???? A może lepiej przemilczeć bo to radny PIS z dużymi znajomościami w mieście??? Ci którzy znają pechowca domyślą się. Tym razem miał pecha, ale po pijaku można jeździć?
 

~user_89ed4e6 9 dni temu
Uważam, że lepiej zajarać i odlecieć niż pić i jechać.
 

~user_9092fef 9 dni temu
Doniósł ten co sam pali, bo niby skąd mieli poznać zapach i to w kiblu, bo tam się chodzi co 5 minut
 

~user_6ac1802 9 dni temu
z tymi romansami zróbcie porządek. ktoś poniżej ma racje. jak wchodze do urzędu juz nie powiem którego to strój niektórych urzędniczek mówi sam za siebie. tylko jakby w kiblu nakryli kogoś na bara bara to wezwanie policji nie ma podstaw co nie?
 

~user_778626b 9 dni temu
Gdyby ukryli to dopiero by byla afera
 

~user_685b084 9 dni temu
Ale afera spojrz w lustro jaki jestes cacy. Nic dodac nic ujac po prostu bustwo.
 

~user_87284ee 9 dni temu
14 dni utrzymuje się we krwi. Kto będzie miał wypadek to go przebadają na krew jak trzeba będzie szukać kozła ofiarnego jak trafi w niego jakiś pracownik służb. Palisz, nie jedź!
 

~user_55d154f 9 dni temu
100 g zioła, wielkie mi rzeczy, sam wypalę tyle w tydzień. Ciekawe, komu wlazłeś w miedzę. Może o to tutaj chodzi
 

~user_fe29112 9 dni temu
Przełożeni delikwenta , po otrzymaniu sygnału donosiciela nie mogli decydować: powiadomić organa ścigania czy też nie. Art. 302, § 2 KK. "Instytucje państwowe i samorządowe, które w związku ze swą działalnością dowiedziały się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, są obowiązane niezwłocznie zawiadomić o tym prokuratora lub Policję oraz przedsięwziąć niezbędne czynności do czasu przybycia organu powołanego do ścigania przestępstw lub do czasu wydania przez ten organ stosownego zarządzenia, aby nie dopuścić do zatarcia śladów i dowodów przestępstwa." Kontrola swoich pracowników mieści się w zakresie obowiązków ich szefów.
 

~user_716c8d1 9 dni temu
A na co to komu? Może jest pacjentem?
 

~user_29c4f41 9 dni temu
Szkoda że nikt romansów nie zgłasza, tam każdy z każdym i jakoś nie ma problemu, potem wracają do domu i szczęśliwa rodzinka...
 

~user_e64aac9 9 dni temu
Policja się nie zająknęła sama o tym zdarzeniu? Nie ma komunikatów dla mediów jak w przypadku "szaraczków"? Innymi zatrzymaniami z trawką się chętniej chwalili
 

~user_3a1583b 9 dni temu
Przykro że tak go załatwili. Karma wraca
 

~user_55efe0f 9 dni temu
Pracuja w szambie to i muszą się ujarac. Z drugiej strony ktoś go mocno skrzywdził, może walka o stołek, najwyraźniej się za bardzo rozluźnił. Ludziom nie wolno ufać
 

~user_c7dbd12 10 dni temu
Tego typu sytuacja w normalnej organizacji jest konsultowana z kierownictwem, które podejmuje decyzję co zrobić. Dzwonić na policję czy wysłać delikwenta do domu i wyciągnąć konsekwencje służbowe. Nie wierzę że kierownictwo urzędu nic nie wiedziało i nie miało wpływu na rozwój wydarzeń.
 

~user_cfeb359 10 dni temu
Nie chcialabym pracować w takim syfie,ktoś Krzysiowi życzy źle i na pewno dopiol swego, popisowa akcja. Droga Policjo, proszę zająć się dilerami z deptaka,tak zapewne to nie tylko maryśka.
 

~user_920f2b2 10 dni temu
Po prostu ktoś Krzysia wrabia. Jest sympatyczny, zawsze każdemu pomoże, uczciwy i pomocny facet! Krzysiu trzymaj się!!!!!
 

Oryl+ 10 dni temu
Nie doczytałem pierwej, iż to w pałacowym kiblu się działo, a nie w ratuszowym. Ale nie zmieniam istoty pierwszego własnego komentarza. Nie mogę rozgryźć czy niedawny specjalista od nieczystości z nadania ostatniego przewrotu pałacowego czyści wcześniej zagnojone szambo, czy go własnego koloru gów*em zagnoja. Podkablowanie "psom" nielubianego lub niewygodnego kolegi -jeśli tak to było- przystoi jeno najbardziej przegniłemu gnojowi. Drugą stroną szkiełka obserwatora: Krzysiek to artysta- amator, ale prawdziwy. Tacy wenę często podtrzymują zakazanym hajem, przeważnie z tych łagodnych. Kiego więc aktywnie działał w interesie "bandy", która za posiadania dwóch listków nieprawego zioła chętna nawet na dożywocie skazywać? Tego także nie pojmuję.
 

~user_42dbbb4 10 dni temu
Kilka lat Zybałowej i PISu w starostwie i pozostali tylko donosiciele.
 

~user_5815bc1 10 dni temu
Jeśli ktoś uprzejmy poczuł to wzywa się do kierownika, itp.. A nie od razu Policja..... Wiadomo ze ktos coś... Specjalnie.
 

~user_42b6060 10 dni temu
Żeby od razu policję wzywać.... Juz widać jakie sprzedawczyki tam pracują... Szok..., Krzysiu trzymaj się....
 

~user_9185358 10 dni temu
Znam Krzysia od lat i wierzę, że ta sprawa zostanie wyjaśniona a winni ukarani. Krzysiu trzymaj się.
 

~user_e43fa13 10 dni temu
Znam Krzysia od lat i wierzę, że ta sprawa zostanie wyjaśniona a winni ukarani. Krzysiu trzymaj się.
 

~user_c176ecd 10 dni temu
Znam Krzysia od lat i wierzę, że ta sprawa zostanie wyjaśniona a winni ukarani. Krzysiu trzymaj się.
 

~user_a407f36 10 dni temu
podobno to sami pracownicy starostwa zareagowali na jego wybryk wzywając policję. Starostwo rządzone przez PiS zrobiło sobie wspaniałą reklamę :D :D :D
 

~user_346b957 10 dni temu
Do tego się tylko nadają: impreza w sraczu:)
 

~user_13f3594 10 dni temu
a to sie narobilo jeden pisio molestant seksualny a drugi spragniony marychy w pracy -gratulacje
 

~user_384d8eb 10 dni temu
Po odwołaniu Ewy Zybały to już chyba kolejna akcja dyskredytująca pis w powiecie. Tym razem udało im się pokazać ze złej strony na szczeblu ogólnopolskim. BRAWO!
 

Oryl+ 10 dni temu
Był to co najwyżej podrzędny urzędas, gdyż ważniakom zatrudnionym w ratuszu nie wolno jednocześnie rajcować w tymże mieście. Ktoś jednak "pod.....lił" go glinianym- nie wierzę iżby to zawiedziony interesant. PiSdziochów nienawidzę bardziej niż czarnych kudłatvch psów, ale nie dotyczy to szaraczków mobbingowanym przez ViPów, że aż muszą jountami ratować swoje zdrowie psychiczne. Niezależnie od poglądów jego, każden winiem mieć prawo sztachnąć się marychą w/g reguł zbliżonych do ustanowionych dla tytoniu i alkoholu. Sam jako prawie pięćdziesięciolatek rzucałem palenie konopnym ersatzem. Tak przez kilka miesiey i.... Od ponad ćwierćwiecza nie palę tego i tamtego; w żadną narkomanię nie wpadłem. Wtedy ludzie pytali o mój zapach- odpowiadałem prawdą- nikt na milicję/policję nie pobiegł.
 

~user_73bb204 10 dni temu
Żeby popierać PIS i bic brawo Kaczyńskiemu trzeba być kompletnym idiotą, drogo się sprzedać albo coś brać. Z tych trzech rzeczy też naj
 

~user_2bcd3f2 10 dni temu
radny na najbliższą sesję przyjdzie z przepaską na oczach?
 

~user_ad6cd39 10 dni temu
Może dzięki niemu teraz PiS zalegalizuje posiadanie na własny użytek :D
 

~user_e1d22d5 10 dni temu
Ponoć uprawiał zioło w domu ale tylko na własny użytek ?! Powinno się jeszcze zakazać palenia tytoniu w czasie pracy ! Kilka fajek i zbierze się około 1,5 godz. " intensywnej pracy '' . Mieszkam koło jednego z urzędów i widzę jak co godzinę pracownicy wychodzą na papierosa . Należy płacić za efektywną pracę . Co do opisanego wyżej " zielarza ' ,to PISIORY szybko ukręcą łeb zdarzeniu !!!
 

~user_1b16b13 10 dni temu
Mobbing i ludzie nie wytrzymują...
 

~user_fd2d6ef 10 dni temu
Moze nie trzeba przymykac oczu na to co sie dzieje?
 

~user_634f362 10 dni temu
Ale gdyby pił w toalecie wódkę, nawet bez akcyzy, to wszystko byłoby prawilnie.
 

~user_b3e5bc3 10 dni temu wysoko oceniany komentarz
może taka kiepska atmosfera w urzędzie, że się trzeba ziołem odstresować
 

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Nieruchomości

Wynajmę pokój w Lubartowie

Pokój jest w domu parterowym dwupokojowym. Drugi pokój wynajmuje lokator. W domu jest przedpokój, łazienka, kuchnia. Nie odpisuje na SMS.

Nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ Z HALĄ MAGAZ-PROD

SPRZEDAM NIERUCHOMOŚĆ Z HALĄ MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNĄ Adres: LUBARTÓW, UL. WIERZBOWA 87 Powierzchnia działki: 1,095 ha Powierzchnia zabudowy: 1423 m2 Kontakt: 667 660 911 Cena: 2 500 000... cena: 2500000 zł

Nieruchomości

Wynajmę mieszkanie w Lubartowi

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe na trzecim piętrze w centrum Lubartowa (na przeciwko kościoła Św.Anny)od grudnia. Po więcej informacji proszę dzwonić na podany numer telefonu. cena: 1200 zł

Oferuję usługi

Szukam pracy

Kobieta szuka pracy najlepiej w handlu lub produkcji. Posiadam w nich doświadczenie. Najlepiej w Lubartowie. Podejmę pracę na stałe ale nie pogardzę pracą na krótszą umowę lub w innych...

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.201 sek. (46)

inne serwisy: Leczna24.pl