71
reklama w Lubartowie
fot. parafia św. Barbary w Łęcznej
10:00 · 24 listopada 2022 przez Redakcja

Zmarł ks. Marcin Modrzejewski

Przed lipcem 2019 r. był wikariuszem parafii św. Anny w Lubartowie i nauczycielem katechezy w szkole przy ul. Legionów. Jego obecna parafia poinformowała o jego śmierci.

dodaj reklamę w tym miejscu
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

Ze smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano zmarł ks. Marcin Modrzejewski, kapłan z naszej parafii. Prosimy o modlitwę w jego intencji. - poinformowała parafia św. Barbary w Łęcznej

Ks. Marcin w lipcu 2019 roku opuścił Lubartów i został skierowany do parafii w Łęcznej. Był tam opiekunem Rejonu III, odpowiadał za przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania, prowadził katechezy dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, pełnił opiekę duszpasterską nad wspólnotą Szkoły Modlitwy. Uczył katechezy w ZS im. K.K. Jagiellończyka w Łęcznej. 

Był członkiem III Synodu Archidiecezji Lubelskiej, koordynatorem ds. Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" duszpasterzem w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży. Niech Dobry Bóg przyjmie go do swego Królestwa.


Msza św. pogrzebowa odbędzie się we wtorek o godz. 10.00 w parafii św. Michała Archanioła w Lublinie (przy ul. Fabrycznej 19). Złożenie do grobu odbędzie się w innym terminie w gronie rodzinnym.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
~user_dc3d310 7 dni temu
KS MARCIN ZMARŁ W SZPITALU JESTEM KOLEŻANKĄ KS MARCINA WYCHOWALISMY SIĘ NA JEDNEJ DZIELNICY PARAFIA NIE PODAJE INFORMACJI DOTYCZĄCEJ ŚMIERCI KSIĘDZA PROSZĘ TO USZANOWAĆ
 

~user_73cbc13 8 dni temu
Prowokacja usera_ed1077c, żywcem z diabelskich legend wzięta. Nie wierzę w piekło i niebo. Urodziłem się w końcówce drugiej światowej. Wstrzyknięto we nie trzy cztery, a cztery dawki kowida, plus ostatnimi jesieniami grypę. Mimo cukrzycy, nadciśnięcia, zaćmy, wyciętych podrobów, wstawionego żelastwa w biodro... Bóg, jak i szatan jeszcze nie jeszcze nie zabrali mnie do swoich królestw. Głupio rozumjąc, może dlatego, że nie wierzę w realność diabłów i boskości Jezusa . Pytają tu na co młodziutki ksiądz zmarł. A czy to do czegoś nam potrzebne? Umarł na życie, które wszystkim ma swój koniec. Niektórym o wiele przedwcześnie - święte zasady ewolucji materii. Jaki normalny trzydziestolatek, cieszący się zdrowiem, nawet będąc pilotem naddźwiękowym przechodzi wszystkie badania swojego organizmu pod kątem ryzyka nagłego naturalnego zgonu? Zachowajmy wspomnienia o zmarłych i szanujmy je, nie przejmując się godziną własnej śmierci. Umrzemy na pewno!
 

~user_ea0395e 8 dni temu
Niech zgadnę - szprycował się kowidowym eutanazolem? Jeśli tak to wiadomo jaka przyczyna zgonu.
 

~user_77b6fc6 8 dni temu
Dziennikarze nie są tutaj absolutnie stronniczy, piszą nieprawdę bo grozi im śmierć za współudział w masowym ludobójstwie. A za współudział jest normalne dożywocie.
 

~user_ed1077c 8 dni temu
Trzy dawki mało kto przeżyje. Przecież oddając cześć pseudobogu covidowi wyrzekł się wiary katolickiej (Jezusa). Teraz w piekle odpokutuje swoje winy za zdradę.
 

~user_a81f67c 9 dni temu
Jego parafianki mówiły, że położył się spać i rano znaleźli go już nieżywego. Podejrzewają zapaść. Tak był zaszczepiony.
 

~user_1882f65 10 dni temu wysoko oceniany komentarz
Nie rozumiem ślepoty i zlej woli dziennikarzy. Napiszcie z jakiego powodu zmarł. Czy był szczepiony. Dlaczego ukrywa się te informacje, że ogrom ludzi umiera na zawał serca.
 

~user_f241730 10 dni temu
Nie rozumiem ślepoty i zlej woli dziennikarzy. Napiszcie z jakiego powodu zmarł. Czy był szczepiony. Dlaczego ukrywa się te informacje, że ogrom ludzi umiera na zawał serca.
 

~user_bb7e8ef 10 dni temu
Jaki jest powód zgonu ???czy wy pismaki juz nie dociekacie co spowodowało śmierć młodego człowieka ???Czy to efekt szczypawki ??? W necie pisza , że byl kluty 3 razy . Jezeli macie jakies info na ten temat piszcie w komentarzach .
 

~user_c4a9999 10 dni temu
????????????????taki młody Ksiądz przykre Panie Jezu przyjmij go do swojego krolestwa
 

~user_f6f1516 10 dni temu
Wyrazy współczucia. Pokój jego duszy
 

~user_9576a79 10 dni temu
Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół
 

~user_461657d 10 dni temu
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
 

~user_0dc6ee0 10 dni temu
Pamiętam go ze szkoły. Różnie tam bywało, ale był spoko księdzem
 

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

ZATRUDNIĘ

Firma PPHU WOL-MAT Henryk Woliński z siedzibą w Skrobowie przyjmie do pracy na stanowisko ślusarz- spawacz-zbrojarz. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w dniach od PN do PT w godz. 7.00-15.00

Nieruchomości

SPRZEDAM MIESZKANIE

Sprzedam mieszkanie 56 m2,dwa pokoje z kuchnią ,do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na ulicy Słowackiego w sąsiedztwie pałacu Sanguszków. Mieszkanie jest bardzo przytulne... cena: 370000 zł

Dam pracę / zlecenie

Praca ogólnobudowlana

Poszukuję osób i ekip do prac ogólnobudowlanych.

Dam pracę / zlecenie

Zatrudnię chałupników

Firma krawiecka z Lubartowa poszukuje chałupników, mile widziane doświadczenie! Zapewniamy park maszynowy i stałe zlecenia.

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.242 sek. (32)

inne serwisy: Leczna24.pl