87
reklama w Lubartowie
09:35 · 23 listopada 2022 przez Redakcja

Studenci nagrodzeni przez Burmistrza Miasta Lubartów

Imieniny Lubartowa były okazją by wręczyć nagrody dla studentów, którzy nie tylko osiągają świetne wyniki w nauce, ale również aktywnie działają na rzecz lokalnych społeczności.

reklama Lubartów
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

W 2022 roku nagrody otrzymali:

  • MAŁGORZATA CHRUŚCIK - studentka III roku I stopnia kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomicznym UMCS w Lublinie oraz I roku I stopnia kierunku Romanistyka na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Średnia ocen studentki za rok akademicki 2021/2022 wyniosła 4,68.W lutym bieżącego roku uczestniczyła czynnie w konferencji "What`s up Economy" na Wydziale Ekonomicznym UMCS, gdzie wygłosiła referat nt. "Smart Cities i jej potencjał w ochronie środowiska". Działa aktywnie w Centrum Wolontariatu w Lublinie, angażując się m.in. w Dzieło Solidarności z Ukrainą WOLNI Z WOLNYMI. Pracowała też jako wolontariuszka dla Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność UMCS m.in. przy organizacji: charytatywnego koncertu z udziałem uchodźców z Ukrainy oraz żywej lekcji historii w Ogrodzie Botanicznym UMCS.
  • ALEKSANDRA DRABIK - studentka V roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, jej średnia ocen za rok akademicki 2021/2022 wyniosła 4,74. Jest aktywną członkinią Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA- Poland Oddział Lublin i czynnie uczestniczyła, jako wolontariuszka w wielu działaniach promujących zdrowy styl życia. Była koordynatorką lokalną wielu projektów, m.in.: Warsztatów dermatologicznych czy Warsztatów Biopsji Wątroby, współorganizowała m.in. Tydzień Dawców Szpiku, Tydzień Ginekologiczno-Położniczy oraz Akcję Zdrowie pod Kontrolą. Aleksandra od kilku lat jest wolontariuszką lubartowskiego Stowarzyszenia ALWERNIA, gdzie pomaga przy organizacji lokalnych wydarzeń - Biegów "Pokój i Dobro", KAPUCYNALIÓW" czy Lubartowskich Półmaratonów Charytatywnych. Jako wolontariuszka Fundacji DKMS brała udział w projekcie mającym na celu poszukiwanie i rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.
  • PRZEMYSŁAW PODLEŚNY - student Uniwersytetu Warszawskiego - I roku II stopnia indywidualnych studiów międzydziedzinowych - w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych. Średnia ocen studenta za rok 2021/2022 wyniosła 5,0. Jako wolontariusz lub współpracownik pomagał przy organizacji wielu wydarzeń o charakterze edukacyjnym adresowanych do dzieci i młodzieży szkolnej. Są to: prowadzenie warsztatów oraz wykładów z językoznawstwa na wielodyscyplinarnym obozie naukowym programu "Zdolni" Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, współorganizacja Olimpiady Lingwistyki Matematycznej, udział w komisji i jury Międzynarodowej Olimpiady Lingwistycznej. Student w minionych latach prowadził też zajęcia uzupełniające wiedzę z zakresu matematyki i lingwistyki dla chętnych uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. P. Firleja w Lubartowie. Niedawno Przemysław rozpoczął studia II stopnia na uniwersytecie w Tartu (Estonia). Nagrodę w imieniu nieobecnego Przemka odebrała jego mama.

ZOBACZ » Lubartów świętuje swoje imieniny
Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.

Zdjęcia 6

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Praca biurowa

Firma produkująca okna drewniane zatrudni osobę do biura w Lubartowie. Zakres obowiązków: - obsługa korespondencji oraz nadzór nad jej obiegiem, - opisywanie faktur, wprowadzanie do...

Dam pracę / zlecenie

Kierownik zmianowy produkcji

Piekarnia HALINA Sp. J. z siedzibą w Starościnie poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik zmianowy produkcji Opis stanowiska: - Organizacja przebiegu produkcji przy zapewnieniu jakości,...

Oferuję usługi

Usługi koparką

Oferuję usługi koparko-ładowarką z możliwością podnoszenia widel na wysokosc 6 m.

Oferuję usługi

Remonty wykończenia wnętrz

Doświadczenie w branży remontowej pomoc w doborze odpowiednich materiałów potrzebnych do remontu Państwa mieszkań i domów. Posiadam niezbędną wiedzę opartą o szkolenia producentów... cena: 1 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.232 sek. (60)

inne serwisy: Leczna24.pl