79
reklama w Lubartowie oferta
08:08 · 23 listopada 2022 przez Redakcja

Miasto przekazało nowe USG dla szpitala

Sfinansowany z pieniędzy mieszkańców miasta sprzęt trafił już do lubartowskiego szpitala. Aparat USG ma być wykorzystywany w poradni pediatrycznej.

reklama w Lubartowie
oferta reklamowa
oferta reklamowa

udostępnij:      

W oficjalnym przekazaniu dokumentów potwierdzających przekazanie sprzętu udział wzięli: Starosta Tomasz Marzęda, Burmistrz Krzysztof Paśnik, Wiceburmistrz Tadeusz Małyska i Mirosław Makarewicz - dyrektor SP ZOZ w Lubartowie.

ZOBACZ » Ratusz po kolejnym przetargu na sprzęt medyczny dla szpitala

Szpital jest dobrem całego powiatu, wszystkich gmin i zachęcamy do wsparcia również przez te gminy bo ich mieszkańcy też korzystają z usług szpitala - mówił Burmistrz Krzysztof Paśnik.

Urządzenie ma być wykorzystywane przez lekarzy w uruchamianej od 1 grudnia ambulatoryjnej, poszpitalnej poradni pediatrycznej.

Kolejnym sprzętem, który już niebawem miasto ma zamiar kupić z przeznaczeniem dla szpitala będzie stanowisko do resuscytacji noworodków. W planach jest też zakup respiratora nieinwazyjnego i lampy do fototerapii.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
reklama w Lubartowie

Zdjęcia 11

udostępnij:      

autor / dodał:
Redakcja
Komentarze czytelników
dodając komentarz akceptujesz regulamin
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu. Komentarze niezwiązane z artykułem/informacją, a także komentarze zawierające treści wulgarne mogą zostać usunięte.
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Dam pracę / zlecenie

Pracownik do obróbki drewna

Zatrudnię pracowników budowlanych z umiejętnością pracy w drewnie . Praca w Lubartowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na e-mail i smsy.

Dam pracę / zlecenie

Praca ogólnobudowlana

Poszukuję osób i ekip do prac ogólnobudowlanych.

Oferuję usługi

Usługi Brukarskie

Wykonam powierzchnie Brukarskie z kostki betonowej typu Nastalit oraz Akropol producenta Betax, ze względu na prostotę wykonania oraz szybkość, wykonam najlepiej oraz najtaniej każdą...

Dam pracę / zlecenie

Praca Monter

KAM-MONT Kamil Jabłoński to firma która działa na rynku od 2013 roku zajmująca się instalacjami, montażem i demontażem konstrukcji stalowych i maszyn przemysłowych. Głównie montujemy... cena: 5000 zł

Copyright © 2022 • Lubartow24.pl
Strona wygenerowana w 0.397 sek. (111)

inne serwisy: Leczna24.pl