168 online
reklama w Lubartowie
Wiadomości z regionu10:53 · 3 listopada 2022 przez Policja; asp. szt. Jarosław Karkuszewski

12-latek zamknął matkę w domu i razem z siostrą ruszył na przejażdżkę samochodem

Na dość ryzykowny i nieodpowiedzialny pomysł wpadło nieletnie rodzeństwo z powiatu hrubieszowskiego. 12-latek za namową siostry miał ją zawieźć samochodem na spotkanie z kolegą. Wcześniej jednak zabrał z domu kluczyki i zamknął matkę w domu, by nie mogła udaremnić ich planów.

dodaj reklamę w tym miejscu
oferta reklamowa
oferta reklamowa

           Zapisz się do newslettera

Niecodzienne zgłoszenie otrzymali policjanci od mieszkanki gminy Hrubieszów. Kobieta zadzwoniła na Policję po pomoc, ponieważ jej 12 letni syn zabrał z szafki kluczyki, wsiadł do zaparkowanego przed domem Peugeota i razem z 16 letnią siostrą odjechał w nieznanym kierunku.

W dodatku na tym jego pomysł się nie skończył, ponieważ nastolatek zamknął dom na klucz, by matka nie mogła z niego wyjść i udaremnić ich planów. Do działań zmierzających do odnalezienia nieletnich zostały zaangażowane hrubieszowskie patrole. Kiedy kobiecie udało się w końcu telefonicznie skontaktować z córką i poinformować o podjętych działaniach Policji, skruszone rodzeństwo całe i zdrowie wróciło do domu.

Matka rodzeństwa nie kryła radości z ich szczęśliwego powrotu. Kiedy emocje opadły, z rozbrajającą szczerością wyjaśniła mundurowym, że tak naprawdę była całkiem spokojna, gdyż uważa, że jej 12 letni syn "jeździ samochodem lepiej od niejednego dorosłego". Jak się wkrótce okazało, chłopiec na wspólną przejażdżkę samochodem, został namówiony przez starszą siostrę, która umówiła się na spotkanie z kolegą mieszkającym w pobliskiej miejscowości.

37 latka nie złożyła zawiadomienia o krótkotrwałym użyciu pojazdu przez syna. Jednak rodzeństwo nabawiło sobie kłopotów, ponieważ o ich "wybryku" zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Nasz system wykrył, że Twoja przeglądarka najprawdopodobniej zablokowała wyświetlenie treści tego artykułu. Prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce dodatków takich jak AdBlock, uBlock itp dla tej strony. Dziękujemy.
NASZ NEWSLETTER
Zgłoś temat. Wyślij SMS: 505 80 95 52

Ogłoszenia

ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl
ogłoszenie specjalne w serwisie Lubartow24.pl

Ogłoszenia Lubartów

Oferuję usługi

Remontujesz Jacka Potrzebujesz

Oferuję usługi: - Glazura - Terakota - Malowanie - Zabudowy G-K - Gładzie gipsowe - Układanie paneli - Drobna elektryka - Podwieszane sufity - Tynki ozdobne Posiadam 28 lat...

Oferuję usługi

Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne. Tel: 607 660 433

Dam pracę / zlecenie

Stolarz, pracownik budowalny

Firma produkująca domy z bali zatrudni stolarzy i pracowników budowalnych z umiejętnością pracy w drewnie. Praca w Lubartowie. Więcej informacji udzielmy te fonicznie.

Oferuję usługi

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ

USŁUGI KOMINIARSKIE, KOMINIARZ Wykonujemy Kompleksowe Usługi Kominiarskie: Czyszczenie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych, wentylacyjnych), Udrażnianie przewodów kominowych...

Copyright © 2023 • Lubartow24.pl
e-mail: redakcja@lubartow24.pl · tel. 505 80 95 52

inne serwisy: Leczna24.pl
Strona wygenerowana w 0.322 sek. (36)
Projekt i wykonanie: CZARNECKI STUDIO